Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Safe Exit rock / Horní Jelení

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Safe Exit je čtyřčlenná kapela z Horního Jelení. V současné době hraje kapela spíše příležitostně na akcích v Holicích a okolí.

Bio a historie

Safe Exit je čtyřčlenná kapela, která vznikla na Horním Jelení. Svůj vznik datují ke svému prvnímu koncertu 6.6.2015 ve farní stodole na Horním Jelení. Nedlouho poté kapela začala hrát v ZUŠ Karla Malicha v Holicích pod vedením p. učitele Merty, což kapele přidalo pravidelnost zkoušek, odborné rady profesionála i první (live) nahrávku nahranou na smartphone.
V současné době hraje kapela spíše příležitostně na akcích v Holicích a okolí.