Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rocky Mountain Oysters psychedelic / Pripyat

„Welcome To The Reactor“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

DĚTI RáJE!!!

Náš funusový orchestrion míří do Strážnice, kde ve stylu 80. let vykopeme všechny kostlivce ze skříní a necháme svou poctivou a hlučnou kakofonií opět zvířit a zpětně zvolna dopadnout radioaktivní prach z černobylského reaktoru tak jak v památným šestavosumdesátým... Můžete se těšit na nečerstvé vály jako např.: Tvá budoucnost je v podlouhlé krabici miláčku, Tam u pekelných bran, Nostalgie, Tohle není rakev – to je Rolls Royce, Zvonky neštěstí, Tohle je peklo, Dnes je tady mrtvo (skvělý cover od nesmrtelného Míši Dejvida, jak to ten chlap sakra dělá???!!!) a mnoho dalších. Pro slabé povahy jsou připraveny svěrací kazajky a za babku bude v této mrtvé sezóně k mání selfie pohřební souprava, která obsahuje selfie titch s fotoaparátem, heslo k offline režimu na Facebook a všechny ostatní záchytné antisociální sítě, dále jutový ekologicky neškodný pytel, plastovou lopatu s dřevěným vzorem (vyrobenou v Čínské lidově demokratické prvobytně pospolné společnosti), knihu „Jak stabilizovat společnost“ (od věštce z věhlasné Jakešovy věštírny Mylouše Zemana), videokazetu „Cvičíme s Jyrkou Paroubkem“, audiokazetu „Hovory od bazénku“ s bonusem „Zapalte ohně“, vzor poslední vůle s inkoustovým perem barvy krve a pergamen (kdyby si to někdo náhodou na poslední chvíli rozmyslel a chtěl prožít posledních sedm let života v naprosté prázdnotě) a v neposlední řadě především mapu s označením kešky ukryté 10 fítů v zemi hluboko v lesích okolo Strážnice. Převoz přes Baťův kanál a Moravu na Druhou stranu zajišťuje Cháron s. r. o. V mezičase bude hlasitě vyhrávat mrtvolné ticho z rádia Atlantida 2 nebo Frequence Zero a jeho infantilní moderátoři budou neustále rádoby žoviálně, nuceně a dětinsky pobízet k super mrtvé letní zábavě a akci za každou cenu. Projekci na děsivě černě vyhlížející nebe zajišťuje TV Barrandov. Ten, kdo v tomto věhlasném varieté (anglicky „very yete“) vydrží v kole nejméně, bude po zásluze oceněn Neřádem národa, nejméně však doživotním žalářem v útrobách hradu Špilberk na základě dobrozdání Judr. Haszka Milhályho. Wau, bude to nářez, jediným pravověrným rokenrollovým heslem dne je: „Žij pomalu a zemři starý!!!“ Anebo taky: „Dvě nohy dobré, čtyři špatné!!!“ Nebo je to nakonec kurva všechno naopak???!!!
Doporučujeme se na stejnou frekvenční vlnovou délku (heslo je 3 : Hexadecimal Key Generator) předem vyladit knihami od Borise Viana: „Rozruch v Andénách“, Giovanniho Papiniho: „Gog“ a George Orwella: „Farma zvířat“.
+++
A aby tý morbidnosti ukrutný málo nebylo, přilejeme do týho vohně pekelnýho voleje přepálenýho vtipem vostrým jak mordýřova břitva:
Zemře Miloslav Ransdorf a přijde do pekla.
Ďábel mu povídá: Tak co s tebou? Půlku života si žil v komunismu, půlku v prvobytně pospolném kapitalismu, tak si vyber… Chceš do pekla socialistického, nebo kapitalistického?
No přeci jenom už je to navždy, tak mohl bys mi k tomu něco říci?
No v obou je postup stejný: Ráno dostanete kladivo, hřebíky a dřevěnou desku, do té natlučete ty hřebíky a lehnete si na ně. V poledne přijede parní válec, rozjezdí vás, ráno obživnete a postup se opakuje.
Hmm, a kde je tedy rozdíl?
No vyber si radši peklo socialistické. Buď není kladivo, nebo nejsou hřebíky, málokdy je dřevěná deska, a když jsme to asi dvakrát všechno měli, tak nepřijel parní válec…


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

T

Děkujeme moc za slova chvály ja2, těšilo nás :-)

Zobrazit všechny názory »