Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robin Hronek electronica-alternative / Praha

„Všechny zdravím a přicházím v míru jako přítel.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Nejen na videích vklastní výroby je moje hudba

Představte si, že web http://rhmusic.org  už slaví 10 let?! To ale teď není důležité. Co je teď opravdu důležité, je použití mojí hudby někým jiným, než mnou. Po dlouhé době jsem dodělal jednu skladbu, která Vám bude připadat dosti pouťově, čímž také byla inspirována. Prostě jsem v tom Renoise 2.8 něco zkoušel a věnoval jsem to skupině lidí, která se zabývá tím, že batáčí videa z různých poutá. Skladbu, kterou si tady budete moci níže pustit, jsem jim věnoval, což použili v jednom videu z příprav Matějské pouti 2015, kde je ta moje skladba umístěna v jejich videu v 1 hodině, 51 minutě a 59 vteřině a trvá necelé 3 minuty. Já jsem to sejmul telefonem v místě, kde to je, což Vám nyní ukážu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=ZlkBJCvKeq0

Je to jenom ta část s mojí hudbou. Nic jiného nás zajímat nemusí, ale někomu se může zdát hlavně při sledování klipu na notebooku, tabletu či telefonu, že je špatný zvuk. Proto si to dáme ještě na SoundCloudu, kde máme pořádný zvuk i přersto, žýe v dnešní době je kvalita zvuku v MP3 o bitrate 128 KB značně překonaná, ale aspoň to bude fungovat s pomalejším připojením k internetu.

Skladba The Beat of heart je součást něčeho nového, což částečně bude na tom SoundCloudu, nebo MixCloudu, pokud bude čas se tomu věnovat.

I když to sem asi nejspíše nedám, můžete napsat, co tomu říkáte. Děkuji.

R.H.