Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robin acoustic / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Vlaštovka mé sólové tvorby, kterou mám v plánu rozvíjet a nechat proletět vaší hlavou...

 

JinamVzetí - Děkuji mockrát…

    Jen díky lidem kolem mě bylo možné skládat a tvořit. Nelze poděkovat úplně všem, ale jsou tací, kteří si na tomto místě můj dík a poctu zaslouží. Je to především má nejbližší rodina; máma, její přítel a můj bratr. Jim děkuji za veškerou podporu, kterou rodina může nabízet.
     Dále má ten největší podíl na celém díle a mé veliké poděkování vážený kolega a přítel Honza alias ZYX (Tokamak, SOAD revival Brno), který vedl celý proces nahrávání, bubnoval na bicí a perkuse a dal z velké části tvář celému CD. Stejně tak děkuji kamarádovi Vladanu Košutovi (Tokamak) za nahrání baskytary a jeho cenné připomínky. Nemalý dík rovněž patří Zdeňku Florianovi (Tokamak), který na nahrávání poskytl perkusové vybavení, a pak celé kapele Tokamak za to, že jsem měl možnost CD vytvářet v jejich zkušebně v brněnské Zbrojovce. Moc díků si rovněž zaslouží i kamarád Honza Bartoník alias Korn (Taurus) za pomoc a grafickou úpravu při realizaci obalu JinamVzetí.
Rád bych zde také poděkoval všem ostatním hudebním kolegům, se kterými jsem měl tu čest pracovat na hudbě, vystupovat či snad jen zkoušet. Každé nové setkání mě naplnilo čerstvou zkušeností a většina těchto hudebních kamarádů si v mnoha ohledech zasluhují můj respekt.
    Z mého blízkého okolí nesmím v žádném případě zapomenout na Honzu Hrudíka, Kubu Peřinu a Peťu Poljanského, kteří se rovněž nemálo zasloužili o to, aby toto CD mohlo vzniknout. Stejně tak děkuji za toleranci a přátelství mých vážených spolubydlících, kteří měli vždy trpělivost snášet mou osobu, ač to ne vždy bylo jednoduché.
    Děkuji také všem osobám a podnětům, jež mě podnítily skládat a také R.B., která mi v době natáčení JinamVzetí, a ne jen v této, byla pilířem.

    Ještě jednou tedy poslední díky všem těmto i ostatním dobrým přátelům a kamarádům, bez nichž by věci na tomto světě měly pramalou důležitost.

 

Další projekty:

www.bandzone.cz/stonerstempers
www.soadprerov.cz

 

Bio a historie

Pouhá vnitřní slova nás všech stojí na rozhraní lidského vnímání reálií. Až za těmito slovy se brodíme rozvětvenou sítí činů a následnými dopady, které určují náš život. Slova mají váhu; dají se pamatovat, pochopit, milovat i nenávidět. Slova v mé hudbě by vás měly obohatit, donutit přemítat, a vzít někam jinam – do lidské Duše.

                                                                             Pavel Martinec (Robin)

 

 

Momentálně se pracuje na mém osobním webu...

www.pavelmartinec.cz

martinec.pavel@centrum.cz

Fanoušci: 39

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
8 367
Poslechnuto skladeb
2 523
Profil registrován
20.12.2008