Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Reefer Madness rock / Brno-město

„Chcete nás na vaší akci? Napište nám!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Modern Witch- EP 1 (2015) 1 020 ×
  • Mobilný Operátor- EP 1 (2015) 580 ×
  • Too Much, Too Soon- EP 1 (2015) 339 ×
  • Deferred- EP 1 (2015) 196 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Lukáš Hason - Zpěv

Martin Fajkoš - Kytara

Daniel Jančula - Bicí

Jaromír Zábranský - Basa

Bio a historie

Reefer Madness je brněnské trio hrající směsici rocku, funky s mírnou špetkou bluesu. Po dokončení prvního EP se chystáme představit naše songy širokému publiku skrz živé koncerty po celé České republice a Slovensku. V případě, že nám chcete sděli Váš názor nebo si s námi chcete zahrát, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na vás!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Three piece musical body from Brno is finally ready to rock! Eclectic mix of rock, funky and blues elements makes nice blend for your ears. After finishing our first EP One, we are eager to present our music live to the audience. In case of your interest in playing with us, or just say your opinion on our music feel free to contact us!