Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Relikvie gothic-symphonic / Plzeň

„Kapela momentálně není aktivní.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Soud (instrumentální verze) 418 ×
  • Vita Aeterna (Intro) 264 ×
  • Ďáblova zpověď (instrumentální verze) 337 ×
  • Poselství (instrumentální verze) 199 ×
  • Track 2 (instrumentální verze) 164 ×
  • Track 1 232 ×

Novinky

Písně

Upraveno:

Zdravíme,

do playlistu jsme přidali několik písní. Jsou to zatím jen instrumentální verze, protože momentálně nemám já jako zpěvačka možnost nahrát zpěv nějak lépe než přes interní mikrofon počítače, což by asi nebylo nejlepší... Verze se zpěvem budou dodány. Nyní to má sloužit spíše jako ukázka toho, co máme a v jakém stylu chceme hrát.

I tak doufáme, že se aspoň instrumentální verze budou líbit:)

Klávesáka a bubeníka stále hledáme.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

vlajan

Zdar borci. Chcem Vás všetkých z kapely pozvať touto netradičnou formou na koncert: https://www.facebook.com/events/1375995… .Koncert je organizovaný v rámci programu Extaza. Je zameraný na pomoc kapelám, ktoré začínajú alebo sa proste chcú pohnuť ďalej. Hlavnou ídeou je profesionalizácia koncertných vystúpení metalových kapiel, zvýšenie úrovne a hlavne účinku na publikum. Hlavne u klubových koncertov. Koncert je zameraný na propagáciu Metalgate Massacre /siedmy ročník/ Na koncerte Vám chceme predstaviť najúspešnejšie kapely z nášho programu i z celého programu Metalgate Massacre zároveń.
Skočte k nám na koncert. Možme sa osobne pozhovárať, akým prínosom by pre Vašu kapelu mohlo byť zapojenie sa do niektorého spomínaného programu. Alebo sa osobne pozhovárať s kapelami, ktorým tieto programy priniesli skutočne moc Ktoré ich posunuli o míle vpred. Na koncerte sa od nás dozviete i všetky podrobnosti ohľadne siedmeho ročníka Metalgate Massacre. Tešíme sa na Vás. Nech sa Vám darí.

Vlado

Bambulka


Bez profilu

Jůůůůů

Zobrazit všechny názory »