Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Reincarnate metalcore-crossover / Jihlava

„Nový videoklip NO ONE !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Scream, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

R-E-I-N-C-A-R-N-A-T-E

metalcore-crossover / Jihlava

myspace profil

http://www.myspace.com/530968283

logo pro pořadatele na plakáty:

KONTAKT:

e-mail: reincarnate-band@centrum.cz

Mob.: 728 930 361

Bio a historie

Kapela Reincarnate působí na hudební scéně již od roku 2008. Každý ze členů kapely má již mnoholeté předešlé hudební zkušenosti. Hudební produkce kapely se vyvíjela až do dnešní podoby, kdy se tato skupina zaměřuje na moderní, nekompromisní a melodický styl. Hutný zvuk celé kapely podtrhují čisté melodické vokály kombinované metalcorovým screamem. Celé hodinové vystoupení kapely Reincarnate je nabité energií, nápaditostí a  mladistvou průbojností. Celkový dojem z vystoupení podtrhují použité elektronické samply zakomponované do hudební produkce. V dnešní době se stala tato kapela již nedílnou součástí lokální, ale i české hudební scény.