Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Red Fred rock-pop / Praha

„Hledáme bubeníka a basáka. Volej 605296955, piš...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Bylo by fajn 59 ×
  • Ptáci 41 ×
  • Co s tím? 28 ×
  • Muriel 53 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Milý návštěvníku našeho profilu,
jsme moc rádi, že jsi se doklikal až sem a začetl se do těchto řádků, popisujících jak jsme se tady vlastně ocitli.
Vše začalo tím, že se Aleš Němeček (zpěv, piáno, kytara) rozhodl své dlouho uzrávající hudební nápady dotáhnout do konce a představit je veřejnosti. Než ale písničky skládané do šuplíku spatří světlo světa je potřeba založit kapelu. Kde ale sehnat muzikanty naladěné na stejnou notu? Shodou okolností ve stejné době i Viktor Marada (bicí) toužil po zajímavém hudebním projektu. Tak se ti dva jednoho dne potkali Na Slamníku a nadšeně si plácli. Tím vzniknul zárodek kapely Red Fred.  Kdo nám ještě chybí? Jasně, baskytarista! A pod heslem nebudeme kupovat zajíce v pytli oslovil Viktor Vaška Felixe, se kterým už dříve hrál. Že byl Vašek dobrou volbou potvrdil i jeho skvělý nápad přizvat jedinečnou Báru Šabartovou (zpěv, house). Když Bára odešla za mateřskými povinnosti (věříme, že se vrátí :-)), rozhodli jsme se hledat nového hudebního nadšence, který sestavu doplní. A tak se ke skupině přidal kytarista Pavel Bauer. Díky jeho hudebním nápadům dostaly skladby nový rozměr a kapela zcela jiný sound. Výsledek si můžeš poslechnout v přehrávači nebo naživo na našich koncertech. Těšíme se na Tebe.

Red Fred

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
938
Poslechnuto skladeb
289
Profil registrován
27.7.2015