Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Red Bull Music Academy 2012 progressive-alternative / New York

„new york!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Red Bull Music Academy - Red Sound 47 ×
  • Red Bull Music Academy - ReadY 30 ×
  • Red Bull Music Academy - Question 18 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Mandolína, Kytara, Kontrabas, Steel kytara, Citera, Niněra, Cimbál, Harfa, Balalajka, Ukulele

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Red Bull Music Academy je vysněný workshop pro muzikanty, producenty, lovce vinylů, zpěváky, MCs, orchestrální skladatele či třeba digitální beatmakery. Bez omezení žánru a profesionality. Mladí lidé se účastní přednášek světových legend, (spolu)práce ve studiích pod vedením zkušených mistrů, nezapomenutelných nočních jamů a živých vystoupení s tou nejlepší atmosférou.

Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa. Hudba může být smysluplnou celoživotní náplní i v Česku. Kreativita je zde jediná měna, hudba, kterou žijeme a za kterou si stojíme.

Red Bull Music Academy je mezinárodní hudební workshop rozdělený na dva 14denní úseky, kterého se účastní jednotlivci z celého světa - producenti, zpěváci, mc's, dj's, skladatelé, hudební experimentátoři a další. V rámci Akademie pracují na vlastních i společných skladbách a miniprojektech, chodí na přednášky nebo vystupují v lokálních klubech na koncertech.

Během posledních patnácti let obletěla Red Bull Music Academy svět. Nálož kreativní inspirace rozdávala tvůrcům hudby ve městech jako Madrid, Dublin, Berlín, Londýn, Kapské Město, Řím, Seattle, Melbourne, Sao Paulo či Toronto. Uzávěrka přihlášek na letošní Red Bull Music Academy končí 2. dubna.

Bio a historie

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
376
Poslechnuto skladeb
95
Profil registrován
12.3.2012