Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rapsöd hardcore-thrash / Jihlava

„ruceodkrve.blogspot.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Poslední koncert na PFOD

Upraveno:

Nějakou dobu už se to asi šušká v putykách a na koncertech, takže je na čase všechno sdělit nějakou férovou “oficiální” cestou.

V zimně se od Rapsod odpojil Majty a krátce po něm Vojta. Na to jsem se rozhodli ukončit fungování úplně. Důvodů je více a všelijak se prolínají, ale asi by jsme to mohli shrnout tak, že po všech těch změnách nám už schází energie k držení směru a tempa, které jsme si na začátku určili. Je to samozřejmě trochu smutný, protože Rapsod pro nás moc znamená, ale další kapely a projekty startují, takže se nevidíme naposledy!

Poslední koncert Rapsod proběhne na Play Fast or Dont festu. Takže 11. 7. 2014 v Hradci Králové. Je to pro nás čest, že jsme byli pozváni a že se můžeme rozloučit právě tady. Těšíme se!

Ještě na konec děkujeme všem, kteří nám udělali koncert, pomohli na tour, vydali desku, zajistili spaní, jídlo, půjčili aparát, dali pokec, přišli na koncert, nebo nás jinak podpořili.

Zvláštní díky patří Čípanovi, oběma Banánům a Janici. Taky by jsme rádi vzpomněli na Stolen Lives, Průmyslovou smrt, Human steak a další lidi a kapely se kterými jsme strávili spoustu skvělýho času!

Díky za zážitky!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »