Rapsöd hardcore-thrash / Jihlava

„ruceodkrve.blogspot.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Poslední koncert na PFOD

Upraveno:

Nějakou dobu už se to asi šušká v putykách a na koncertech, takže je na čase všechno sdělit nějakou férovou “oficiální” cestou.

V zimně se od Rapsod odpojil Majty a krátce po něm Vojta. Na to jsem se rozhodli ukončit fungování úplně. Důvodů je více a všelijak se prolínají, ale asi by jsme to mohli shrnout tak, že po všech těch změnách nám už schází energie k držení směru a tempa, které jsme si na začátku určili. Je to samozřejmě trochu smutný, protože Rapsod pro nás moc znamená, ale další kapely a projekty startují, takže se nevidíme naposledy!

Poslední koncert Rapsod proběhne na Play Fast or Dont festu. Takže 11. 7. 2014 v Hradci Králové. Je to pro nás čest, že jsme byli pozváni a že se můžeme rozloučit právě tady. Těšíme se!

Ještě na konec děkujeme všem, kteří nám udělali koncert, pomohli na tour, vydali desku, zajistili spaní, jídlo, půjčili aparát, dali pokec, přišli na koncert, nebo nás jinak podpořili.

Zvláštní díky patří Čípanovi, oběma Banánům a Janici. Taky by jsme rádi vzpomněli na Stolen Lives, Průmyslovou smrt, Human steak a další lidi a kapely se kterými jsme strávili spoustu skvělýho času!

Díky za zážitky!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Joe Storm

Play fast or don't WARM UP PARTY in BRNO:
HARD CHARGER (CAN) + TOMORROW’S HELL (CZ)

Středa 9. července 20:30h ve Vegalité, Slovákova 10, Brno

http://storminthetemple.blogspot.cz

HARD CHARGER (CAN)
Rychlej a hlučnej crust rock’n‘roll punk z Kanady. Smíchej Motörhead, Discharge a starý Venom se zvukem Victims a dostaneš smradlavej javorovej sirup pro fandy Inepsy. Živě je tahle kapela jízda do samotnýho pekla. Místo řezů, díry vrtané nebozezem.
http://hardcharger.bandcamp.com/

TOMORROW’S HELL (CZ)
Jako neznáš? Zajeď si do Pölhřimova ať víš do čeho jdeš. Metalickej crust v nejlepší skandinávské tradici alá Bombraid či Warcollapse. Zlatá devadesátá.. Matka studovala vysokou školu a fotr zpíval v grungeové kapele.
http://bandzone.cz/tomorrowshell

Zobrazit všechny názory »