Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rain crossover-rock / Nové Město pod Smrkem

„Malé změny :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

RAiN -

Honza Kvapil - zpěv

Filip Čáp - kytara

Lukáš Beyer - kytara

Hanz - basa

Lukáš Kugler - bicí

Vláďa Čáp - Syntetizer

..........................................................................................

Honza Miller - kytara

Jakub Novotný - bicí

Jarda Kastner - basa

Kapela RAiN vznikla v prosinci 2003 z trosek kapel H.U.M.R.a LAZY MAKER , zpočátku hrála thrash metal.Po roce odchází bubeník Milan který se chce naplno věnovat domovské kapele FURTPRYČ.Po půl roce ho nahrazuje  Pavel Bondar ex M.O.R.Kapela přitvrzuje.Aby toho nebylo málo kvůli přítelkyni se s kapelou loučí kytarista Jenda Pospíšil , místo něj přichází Tom Lžičař ex.H.U.M.R. a člen FURTPRYČ.Kapela rapidně mění styl k modernějšímu stylu.

V srpnu 2007 od nás odchází bubeník Pavel Bondar , kvůli sporům a rozdílným názorům. Nahrazuje ho Martin Kocián působící v Kapele Act Of God a ex.Pikodeath, Lewisit. No a opět nabíráme grády a pokračujem !

V zimě 2007 nás postihuje těžká rána v tom že od nás odchází zakládající člen basák Pepík z rodinných důvodů a vypadá to na konec kapely. Pak jako zázrakem se objevuje mladý nadšený basák Honza Cír který dojíždí na zkoušky skoro 100km a posiluje naše řady.

No a Máca rozjel kapelu MONa a už na nás nemá moc času tak odchází a nahrazuje ho David Hégr z kapel Vortex a Lorely.

Po zhruba 6 měsících společného ho hraní a několika koncertech zjišťujeme rozdílnost názorů na styl a David nás opouští. Na jeho místo nastupuje Petr Michal alias Pedro ex. Escape Death a  !ON a vypadá to že už konečně je to ten pravý.

Celkem pestrý sklonek roku 2007/ 2008 , takových změn a přesto jedem dál a Teď už to je vono ! Z původní sestavy už sem zůstal sám , ale jsme dobrá parta a konečně si snad rozumíme.

Rok 2014 je opět plný změn. Po devítileté spolupráci nás opouští kytarista Tom Lžičař, který se věnuje své kapele CUMULONIMBUS a zvučení. Taky nás po 6 letech opouští Petr PEDRO Michal, který se věnuje studiu vysoké školy a jak říká : na koníčky nemá čas J

Novým kytaristou se stává zatím nejmladší hráč RAiN vůbec – Filip Čáp a za bicí usedá brněnský rodák – nyní fotbalový trenér libereckého Slovanu – Lukáš Plšek .

Po 6 měsících skvělé spolupráce odchází za prací Lukáš Plšek a na postu bubeníka ho nahrazuje - mladý bubeník Jakub Novotný ex. DE BILL HEADS .

Tak zas od začátku a od podlahy ! :-D

Jo a STYLY NEŘEŠÍME hrajem co nás zrovna baví !!!!!!

Discografie: Zastav Čas 2003/ RAIN Live 2004/ Nové Město p/SM. 2005 /Tvor Z hor 2006/ Živáky 2007 /EP Samota 2009 /Demo 2010/ Cesty za Sny 2012

 

Stageplan RAiN