Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rag Doll rock-alternative / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Naše nové mini-album "How to fly"

Včera jsme dokončili mix čtyř nových písní, které jsme nahrávali v prosinci 2010 ve studiu Bellatrix. Tahle čtyřka je vám teď k dispozici k poslechu pod souhrnným názvem How to fly, což je i titul úvodní skladby, jejíž text si můžete přečíst níže. V playlistu ponechávám pro zajímavost i tři skladby z nahrávání z roku 2008 ("Wave", "Man who planted trees" a "Endless gusts of wind")

Specialitou je čtvrtá skladba "Sleepwalker's guide to the sun". Ta se vine historií kapely jako zlatá nit. Třikrát jsme za 14 let existence kapely nahrávali a pokaždé u toho byla tahle píseň, a to v roce 2000, 2008 a teď v roce 2010. Někdy je sem pro zajímavost nahraju všechny tři. Ale ještě ne. Teď prostor patří "How to fly", "Two feet on the ground", "Like a bride to a groom" a poslednímu z Náměsíčníkových průvodců ke Slunci ("Sleepwalker's guide to the sun"). První a třetí píseň patří mezi úplně nové, nikdy nehrané na žádném koncertě.

A ke koncertu vás, věřím, brzy pozveme. :)

Martin

 

 

 

How to fly

 

If I asked the birds how to fly

They would say it is not about the wings - so I can fly – and ask the wisemen

They would say, to be wise you have to

Be always less wiser of the two – and when you get lost

Ask stone which way to go

 

He’d say the road ahead is always road to home

What do the birds do in the silence? I don’t know

 

I don’t know…