Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pleasure Without Problems rock / Frýdek-Místek

„Máme nahráno, hurá!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Blázny Živí Bůh 17 ×

Novinky

Asi už to teda je!

Upraveno:

Zhruba tak rok a půl trvalo, než se naše kapela otřepala a nechala za sebou minulost, svázanou s bývalými členy. Dlouho jsme hledali kytaristu a následně bubeníka. Ve světě muzikantů se ví, že bubeníků je jako šafránu a těch dobrých ještě méně. Ohrožená byla také pozice zpěváka, ale nakonec jsme tuto situaci vyřešili vlastními silami. Ono vždycky chce nějaký čas na to, než se mezi lidmi, ať už se jedná o muziku či nikoli, vytvoří nějaké pouto, než se sladí dohromady. To nějakou dobu trvalo i nám.

A protože za posledních pár měsíců tvrdé práce a utvrzení se v tom, že jsme připraveni opět hrát před lidmi, jsme oslovili pár zasvěcených v našem okolí a domluvili si 2 koncerty. Oba pro nás dopadly tak, jak jsme potřebovali.

Závěr je takový, že na jaře natočíme EP, které bude do léta na světě. Nahrajeme 4 - 5 skladeb, pro zbytek si můžete přijít na náš koncert. Přijďte. Budeme se těšit.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »