Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mayham & Eggs alternative-rock / Brno

„Poslechněte si teaser na nový song - sekce videa“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Léto 2017

Upraveno:

Poslechněte si teaser na náš nejnovější song, stále ve výrobě - je to zatím jen skica, bez bicích a basy, stále voní čerstvým lakem, ale taky příslibem. Posuďte sami: https://www.youtube.com/watch?v=P9vjEuMWbEk

Po našem koncertě, který se konal  3 května v rámci akce Creativity Night 2017 v kavárně Trojka v Brně, se na nějakou dobu odmlčíme. Není to proto, že není do čeho píchnout, to spíše naopak - je toho až příliš.

Někteří naši členové se na léto rozjeli do obskurních zahraničních destinací (Skotsko, Island), jednak za pozlátkem, ale také za cennými zkušenostmi.

Neznamená to ale, že kapela nežije svým vlastním životem - digitální věk má své výhody a tak zůstáváme v kontaktu a spolupracujeme na tvrobě nových písní, na což v koncertní sezóně zkrátka není čas (bylo by ho víc než dost, nebýt našeho odporu k hudebnímu vzorci "sloka-refrén-sloka-refrén-sloka-refrén-refrén).


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »
SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 475
Poslechnuto skladeb
1 085
Profil registrován
22.2.2016