Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Prošlá lhůta Rakovník big-beat-rock / Rakovník

„Dobře bylo. Střízlivíme.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

17. BENEFICE TRADIČNĚ V KC

Upraveno:

Inu ale, je to zase tady! Od soboty za týden se kulturní sál rakovnického KáCéčka opět roztřese od základů po týranou vzduchotechniku. Benefice rozhýbe nohy tanečnic a jejich protějšků, hladiny panáků se rozhýbou pod náporem více voltového alkoholu a pivní sklenice naplní ústa a hrdla žíznivých. Kde pivo čepujou, lidi se nebijou!!!

Tradiční benefiční koncert, který se koná v sobotu 3. prosince od osmé večerní, přivítá trojici rock and rollů, starci počínaje a juniory konče! Všude zní, jenom slova proroků, jak se dá neztratit, a my vám garantujeme, že v přítmí bigbítových kouřů se ztratíte ani nebudete vědět jak. Nejdřív s Novým rockem, pak s námi a nakonec s bandou, která si říká 2ND, ale druhé housle na rakovnické rockové scéně rozhodně nehraje. Své by o tom mohla vyprávět hejna ječících fanynek. Předpokládat se dá tedy konec jako vystřižený z šedesátkových dokumentů.

Hrát a pít a tančit a hulákat se bude i tentokrát na dobrou věc. Výtěžek z Benefice je určen na novou družinu 2. Základní školy v Rakovníku. Ta ostatně v letošním roce slaví 130. výročí svého založení a tak se dá čekat, že se na koncertě potkají žáci (předpokládáme, že většinou bývalí) se svými učiteli a vzdělavateli.

Opilá óda na radost bude znít rakovnickou nocí silou tak netušenou, až se utrhne kroucená šňůra u telefonu na služebně rakovnické městské policie. V řekách za studena chmeleného se utopí všichni, co v tom neumí plavat a splývající splynou v náručích do rotujícího davu. Sobotní noc bude dlouhá, nedělní ráno krátké a následující den zbytečný. Jak už to tak v životě bývá…

-hlb-


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

katka let


Bez profilu

Tuto kapelu znam jako mala holka nezapomenu nikdy na to jak se strejdou jsem chodila na jejich zkousky

adamkarel


Bez profilu

benefice 2013 byla díky vám zase nezapomenutelně výborná. Vyřiďte Jiřině dík za paličku.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 20

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
7 451
Poslechnuto skladeb
3 488
Profil registrován
11.6.2011