Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Prošlá lhůta Rakovník big-beat-rock / Rakovník

„Dobře bylo. Střízlivíme.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

TOHLE JE TEN ŽIVOT, KTERÝ CHCEME ŽÍT!

Upraveno:

Hele lidi, je to asi takhle: Po roce se vracíme na místo činu. V Domě osvěty jsme oslavili v loňském roce čtvrt století své existence a bylo to skutečně zásadní ve všech směrech. Zásadní byla divácká návštěva, zásadní byl mejdan, aplikace C2H5OH (pro ty, co nedávali pozor při chemii: http://www.rozhlas.cz/domino/linka/_zprava/tajemny-nazev-c2h5oh--791110), afterparty i ranní kocovina. Již v okamžiku, kdy jsme odcházeli z pódia, jsme si říkali, že na stejném místě musíme na beton zopakovat stejný model koncertu. A čas utekl rychleji než vytočený, za studena chmelený zrzek, z rakovnické pípy a už je to zase tady.

Dům osvěty se otřese ve svých rekonstruovaných základech, jeho klimatizace nebude (jak je jejím dobrým zvykem) stíhat, stěny a půllitry se orosí a nacpaný bárek vydá ze svých útrob to nejlepší, co je v nejbližším okolí k mání.

A víte, co fakt free, cool i in (frikulín)? Na pódiu se objeví Nový rock. Ano, ten Nový rock s tím Jindrou Sinkulem, těmi skladbami jako jsou Bílou křídou, Smrtka a slivovice, Jako láva a podobně. Ten Nový rock, který svého času určoval směr rockové hudby ve středních Čechách. Bomba! Včera na zkoušce jsme se bavili o tom, jak se nám tento sparing líbí. Asi nebude velkým překvapením, že jsme se naprosto shodli a na gig v Osvěťáku se těšíme dvakrát víc.

Hej, vy všichni, co se sejdete (nezaměňovat pořadí písmen v posledním slovu…) pod pódiem. Jak by řekl Petr Chmelík, kurevsky moc se na vás těšíme. JBK vzkazuje, že i s čerstvou jizvou po operaci kýly nenechá ani jednu blánu nedotčenou, Plastik opět přecvičuje prsty z tenisové rakety na baskytaru, Pifák si již půl roku zpívá spolu s nahrávkami při služebních cestách autem, Kolafa naladil oktávy, připravuje se poctivě U Banků v Lužné a HLB posiluje zápěstí powerballem. http://www.nsdpowerball.cz/co-je-powerball.php).

A, že jsme po záruce? Co na tom? Vždycky jsme byli a vždy budeme :) V pátek 8. května budeme stát před vámi a na jevišti jako pokaždý necháme pot, duši i střízlivost. Svoji energii pustíme vaší žilou do vašich svalů a z Osvěťáku společně vytvoříme konglomerát muziky, tance, pohody a pocitu, že tohle je ten život, který chceme žít.

Prošlá lhůta


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

katka let


Bez profilu

Tuto kapelu znam jako mala holka nezapomenu nikdy na to jak se strejdou jsem chodila na jejich zkousky

adamkarel


Bez profilu

benefice 2013 byla díky vám zase nezapomenutelně výborná. Vyřiďte Jiřině dík za paličku.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 20

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
6 950
Poslechnuto skladeb
3 306
Profil registrován
11.6.2011