Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Prokristovyrány art rock-alternative / Kutná Hora

„Opět hrající“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zase hrajeme!!!

Konečně zase po třech letech hrajeme. Přišel nový bubeník a zpěvačka, takže hurá na nové věci!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Milan Kořínek

Nevím čím to je, ale pokud se tyto skladby pustí přes jakékoliv bedýnky k počítači nebo jiné, je zvuk nahrávky dobrý, jakmile se to pustí přes notebook nebo PC jen tak, je to tragédie. Je jasné, že z notebooku nebo PC to bude hrát hůře, ale toto tak diametrální rozdíl, až je to divné.

bonaxer64

směšné obrazy? je to ono? http://www.dacicky.com/
jestli to poznáváš, tak interiér hospody navrhovala a realizovala v letech 1968-1969 dvojice výtvarníků Dobroslav Foll a František Skála, st., otec známého umělce Františka Skály ze skupiny Tvrdohlaví. Byl to interiér vůbec jeden z prvních, který vznikl takto jako autorský na území republiky. Čili svým zrodem předcházel hluboce období kdy vznikaly autorsé interiéry hospod na Stodolní ulici v Ostravě. Foll byl členem umělecké skupiny Radar (U.S.Radar) a Skála, žák Antonína Strnadela, jako ilustrátor pohádek (ponejvíce J.Š.Kubína), zvyklý pracovat velice detailně s reáliemi přáslušnými do jasně datované historické situace, byl přímo předurčen vytvořit se stejným přístupem dobový interiér středověké hospody nicméně se současným odstupem a karikující nadsázkou.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 774
Poslechnuto skladeb
1 087
Profil registrován
22.3.2013