Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„24.6. Bory (Vel.Meziříčí) + DIO F.G. + Revock“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

9.6. 2017 Dolní Kounice

První letošní zábava venku se nám protáhla až do 3.00hodin, kdy začalo pršet a muselo se balit, i když spoustě lidí se domů ještě nechtělo, ale dá se říct, že počasí tím pádem vyšlo. Trochu jsme měli obavy, že slavnosti v Pohořelicích odlákají spoustu fanoušků, ale tancujících i posluchačů se nakonec sešlo celkem dost a byli spokojeni. Poprvé si s námi zahrála kapela Abbadon, které moc děkujeme za rozjetí celé akce. Poprvé jsme také vyzkoušeli nového zvukaře, se kterým vše také proběhlo bez problémů, i když se vystřídali na podiu tři kapely a jemu tím přibylo trochu víc práce . Zavítal mezi nás náš předposlední kytarista Mira ANTI Krist, který nás mile překvapil svojí  nečekanou návštěvou a nakonec si s náma i zahrál jednu skladbu. Bylo to fajn, v červnu se s Vámi ještě uvidíme, děkujeme, že jste přišli.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »