Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„Zaučuje se druhý kytarista“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

12.8. 2016 Předhodová zábava v Blučině

Loňská předhodová zábava v Blučině byla trochu deštivá, letos nám počasí přálo a ani nebylo nijak chladno, vzhledem k nezvykle studenému a deštivému srpnu, kdy padaly teplotní rekordy,co se týče minimálních teplot. Vyměnili jsme i zvukaře, protože na toho předchozího neustále chodili stížnosti, kterým jsme museli dát za pravdu, ač jsme chtěli, nebo ne. Zvuk byl o poznání hodně lepší jak venku na place, tak i na pódiu. Předchozí taneční zábavu která se konala v Odrovicích Bob vynechal, z důvodu nezaviněné autonehody, po které skončil v nemocnici, ale do Blučiny už statečně nastoupil. Problém byl v tom, že Sajmon zůstal pracovně v cizině a Dušan se nemohl ze zdravotních důvodů této akce zúčastnit. Téměř doslova za pět minut dvanáct, se nám podařilo povolat za ně posilu v podobě Davida Vozdeckého, který se své úlohy zmocnil velmi dobře a i když hrál s námi poprvé tak i  i bez zkoušení předvedl, že je to skvělý kytarista, který by kapele slušel i do budoucna. Velmi také děkujeme Lubošovi HOBLÍKOVI Fuldánovi z kapely Nešvilský krúžek, který byl ochoten s touto skupinou  rozjet začátek celé akce a velmi to oceňujeme i z  důvodu, že se tato předkapela domlouvala na poslední chvíli. Tím už ale všechny potíže  naštěstí skončily. Pivo Starobrno MEDIUM bylo super a i když posluchačů a tanečníků bylo o něco málo méně než minulý rok, dá se říct, že se akce nakonec povedla i přes všechna nečekaná nemilá překvapení.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »