Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„9.6.Dolní Kounice (zábava) + Patent + Banán band“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

8.4. 2017 Mělčany - skvělá štace

Vážení a milí fanoušci a fanynky kapely Projekt, děkujeme moc za skvělou účast. Když jsme hráli v lednu v brněnském Ponrepu, vypadalo to s Vámi trochu bledě, ale je vidět, že jste na nás nezanevřeli. Velký dík patří i skupině Banán band, která nám pomohla celou akci pěkně nastartovat, šlo jim to fakt dobře. Je zkrátka vidět, že Banáni poctivě zkouší - oproti nám. Jako druhá kapela ze tří jsme měli hrát my, ale opět se to kvůli Patentům měnilo, takže jsme zase dohrávali jako třetí a poslední. Někomu to vadilo, někomu ne, ale na celkové atmosféře akce to nebylo znát, moc jsme si to všichni užili a jak na Vás bylo vidět, spokojenost byla i na Vaší straně. Máme i pár fotek v galerii, tak můžete mrknout, kdo ještě neviděl. Těšíme se na Vás na další akci. 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »