Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„8.4.2017 MĚLČANY (zábava) + Patent + Banán band“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

28.1. 2017 Brno Ponrepo

Takže vážení a milí posluchači a přátelé kapely Projekt rock, děkujeme za vaši účast na našem prvním letošním vystoupení a zároveň i prvním vystoupení v brněnském klubu Ponrepo. Moc se vás tam nedostavilo, Ponrepo není příliš vyhlášené jako klub pro tvrdší muziku, bývalo to více o kulečníku, go go tanečnicích a MTV na plátně, v čemž bych viděl důvod, že jste dorazili v tak symbolickém počtu. Děkujeme i kapele Kuležák, která nám pomohla celou akci rozjet i kapele Dio five guitars, kde mimochodem účinkuje celý Projekt rock + další muzikanti. Jinak sorry za zvuk, pan zvukař býval ještě nedávno lepší, no snad se časem dostane zase do své skvělé formy. Děkujeme za vaši přízeň, hudbě zdar!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »