Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„21.10. 2017 Mělčany Rockový večer+Patent+Jakože“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

21.10. 2017 Mělčany sokolovna

Tak zase úžasný Mělčany! Hned od začátku skvělá návštěvnost, během hraní narvanej sál a super atmosféra, za to moc děkujem, bylo to super! Konečně jsme taky jednou hráli jako první kapela ze tří, jsou mezi námi lidi, co chodí do práce i v neděli a potřebujou se aspoň trochu vyspat, proto se jim poprvé vyšlo vstříc. Snad to příliš neodradilo fanoušky, co jsou už dlouhá léta zvyklí, že Mělčany "dohráváme" a je to trochu o něčem jiném, protože se odehraje i více skladeb. Takhle pořadatel zavelí končit a musíme přenechat místo další skupině, což byli Patenti a po nich Jakože. Každopádně tahle akce byla od nás velmi dobře nastartovaná a všichni si ji jak se patří náležitě užili. Ať už se to týká muzikantů, anebo posluchačů. Pivo dobrý, klasickej výběr lihovin, občerstvení taky v pohodě, prostě - bezproblémovej kšeft. Jen ty kytary by mohly být víc nahlas, Staňo..... Dej si říct. I když, jak se říká,starýho psa novým kouskům nenaučíš. Co naplat? Jak zpívá Evička Farna.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »