Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„18.8.2017 Blučina - Předhodová zábava na hřišti“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

11.8. 2017 Rocková noc ve Velkém Dvoře

Chčije a chčije..... Začátek akce odradil spoustu lidí, začalo to pár kapkama a pokračovalo slejvákem na pokračování. Byli i fanoušci, co přijeli a vzápětí odjeli. Nakonec se nebe vyjasnilo a z padesáti lidí, kteří statečně snášeli rozmary počasí, bylo rázem 150 platících a to už je slušná docházka. Patenti hráli skvělě, Staňa zvučil jako by slyšel na obě uši a bylo to znát. Pak jsme nastoupili my a na place to ještě více zhoustlo. To je vždycky fajn pocit. Akorát škoda, že muzikantům byl dopřán jen jeden nápoj zdarma, loni to byli ještě aspoň tři. Počasí už nakonec nezlobilo a tak jsme to šťastně dohráli až do konce, bez toho, že by se musela rocková noc ve Velkasu přerušit.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »