Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„8.9. 2017 Velká Bíteš Restaurace Sport bar Klíma“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

8.9. 2017 Velká Bíteš Sport bar Klíma

Takže máme po premiéře na tradičních bítešských hodech a dopadlo to dobře. Návštěvnost asi 200lidí, počasí trochu chladnější, na to že se hrálo venku, i když to původně mělo být uvnitř,ale obešlo se to bez deště, takže teplejší oblečení pro ty méně otužilé a bylo vystaráno. Na poslední chvíli se domlouvala nakonec předkapela Banán band, která se chtěla předvést se svým novým bubeníkem, tak jsme jim vyšli vstříc, protože už s náma hráli a pěkně jim to šlape. U nás zase jedna prasklá struna hned na začátku jedné ze sérií, takže byl problém to trochu dohrát do konce, bylo to tak říkajíc přes mrtvoly, ale to už je úděl nás trhačů strun. Lidi se  po celou dobu bavili dobře, tak je tahle malá nepříjemnost moc nerozhodila. Dalešický pivo, nebo brněnskej drak - taky skvělá volba. Pan majitel se za výčepem taky pěkně oháněl. Závěrem - kdyby přišlo pozvání i na příští rok, nebo i dříve, stálo to za to si tady zahrát a pobavit nejen naše fanoušky, fanynky, známé a kamarády, ale i ty, co nás slyšeli poprvé a doufáme, že ne naposledy.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »