Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt rock heavy-rock / Brno

„22.7. 2017 Přibice + Loretta“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

30.6. 2017 Cvrčovice - Restaurace u Vavříků

Upraveno:

Akce se konala venku, počasí vydrželo, ač mírně chladnější, ale po pár pivech a panácích už bylo fajn. Ten kdo si však chtěl dát například svého oblíbeného panáka Myslivce, měl smůlu.  Ze začátku došlo ke zdržení, příliš dlouho se vše chystalo a při střídání kapel na pódiu byly znovu problémy s technikou a hluchým mikrofonem, za což se moc omlouváme, ale to se prostě stává. Z beden se valil perfektní zvuk, na podiu to bylo krapet horší, odposlechy během hraní ztrácely na své nastavené intenzitě, ale už jsme to tak nechali,nebylo to až tak katastrofální, už jsme si zvykli i na horší podmínky, kdy člověk zpívá a hraje a připadá si jako hluchej. To jsou ovšem věci, který trápí jen muzikanty na podiu a fanoušci o nich neví, protože je nepocítí. Také nás potrápila jedna prasklá struna hned na začátku skladby, už jsem si říkal, že je to nějaký divný, že už dlouho nic neprasklo. Mezi naše posluchače zavítal i náš bývalý bubeník Jiří Veskerna a bývalý kytarista Ivo Ošanec, takže je tímto ještě jednou zdravíme a děkujeme, že si náš přišli zase po čase poslechnout.  Účast byla celkem podprůměrná, za což mohla akce v blízkém okolí, další zábava následující den ve stejné obci u splavu s jinou kapelou a jak jsem říkal hned ze začátku - chladnější počasí a celý den to vypadalo, že bude pršet. Díky všem zdržením se hraní nakonec protáhlo až do 3.30hod. aby se posluchači necítili o nic ochuzeni. Děkujeme tímto všem našim fanouškům,přátelům a známým, že si na nás udělali čas a měli chuť se přijít s náma pobavit.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peťa 2603

No tak já tedy napíšu první příspěvek. Nebojte se nám napsat svůj názor, budeme rádi i za Vaše negativní dojmy. Můj názor na kapelu? Projekt rock by měl víc zkoušet, aby se repertoár rozrostl o nějaký novější kousky.

Zobrazit všechny názory »