Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Přiměřeně folk / Strakonice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Puberťácká vážná- Přiměřeně sněhobílé (2015) 50 ×
  • Stále stejné- Přiměřeně sněhobílé (2015) 28 ×
  • Noční- Přiměřeně sněhobílé (2015) 23 ×
  • O nepostradatelnosti anděla- Přiměřeně sněhobílé (2015) 30 ×
  • Dešťová- Přiměřeně sněhobílé (2015) 20 ×
  • Okamžik na věčnost- Přiměřeně sněhobílé (2015) 18 ×
  • Vzpurná- Přiměřeně sněhobílé (2015) 22 ×

Novinky

Skončila letní koncertní šňůra - červenec 2016

Upraveno:

Letošní prázdniny se nám naskytla možnost zahrát si v několika domovech pro seniory a také ve strakonické čajovně a v lázních ve Vráži. Všechno se to semlelo během jednoho týdne koncem července, takže to pro nás byla taková koncertní šňůra:-)

Začali jsme ve středu 20.7. v Drhovli - nádherném zámečku u Písku, kde jsme obstarali narozeninové dopoledne pro tamní staroušky. Setkání to bylo oboustranně milé a snad by z toho mohla být i pravidelnější spolupráce. Napsali o nás také moc hezký článek a ze setkání je i pár obrázků v seci Fotky.

Ve čtvrtek 21.7. jsme zavítali do Seniorského domu do Písku, kde jsme se představili v podobném duchu a strávili tam také moc pěknou hodinku.

V pátek 22.7. nás čekal samostatný koncert v čajovně Pod stolem ve Strakonicích. Moc milý večer, při kterém došlo i na četbu povídky o nahrávání našeho prvního CD. Přidávali jsme do aleluja a pak ještě moc příjemně poseděli a u vínka popovídali a společně si zazpívali s pár milými lidičkami. Jo a možná, že tam na podzim zahrajeme na vernisáži připravované výstavy.

Šňůra pak pokračovala v úterý 26.7. v domově pro seniory - Světlo (písecká pobočka toho drhovelského), kde jsem si zopakovali narozeninové schéma a kde nám bylo taky moc příjemně.

A na závěr jsme si zahráli ve středu 27.7. v krásném prostředí lázní Vráž. Pěkná atmosféra, pár vnímavých posluchačů, prostě pohodové zakončení našeho "turné" :-))

Děkujeme Mirce za sponzorské dárky pro staroušky, všem organizátorům i posluchačům děkujeme za možnost si zahrát a snad zase příště!

Jo a v sekci Fotky je pár obrázků z toho všeho.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
357
Poslechnuto skladeb
220
Profil registrován
11.1.2016