Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Postgusto folk-electronica / nehlásíme se k městům

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Postgusto

Upraveno:

...POHŘBENO, ULOŽENO V PAMĚTI TĚCH, JEJICHŽ VZPOMÍNKY UTVÁŘÍ HISTORII, NĚKOLIKA NAHRÁVKÁCH (vydáno na splitu s R.P.O. Chyba Rec. a benefičním cd pro zadržené při aktu "obsazováni squatu" v rámci Týdne nepřizpůsobivosti v Praze u Hitchin' to Revolution a Follow Your Dreams) A SEPSANÝCH, ZAZNAMENANÝCH TEXTECH...

do sekce BIO jsme se směle opovážili vypisovat naše texty

Otvírám noviny, zapínám počítač a spouštím internet. Slova, informace. Titulky vábí jak linoucí se vůně z kuchyně. Vrhám se na jeden článek za druhým, ale za chvíli už nepomůže ani husí brk. Jsem přesycen, přežrán k prasknutí, toliko chutí se slilo v celek, že už nejsem schopen rozeznat ani jedinou a zbyla spíše jen pachuť. Prostor kolem nás je tolik prosycen žrádlem, že už ani nemám chuť jíst. Z „jídla“ se stala břidká kaše, která ztrácí jak na výživnosti, tak na požitku a důležitosti, alespoň u krmí s krátkou dobou trvanlivosti je tomu tak. Ale ani tohle všechno mně nebrání v tom chopit se vařečky, zažehnout plotnu a udělat něco fakt hnusnýho. Jak říkal myšák v kresleném filmu Ratatouille: „Každý může vařit“. V tom hrnci na plotně bublá kus mého já, ať už minulého, nebo současného. Chopte se koření a znechuťte strávníky!  K.

Cyklus

Vytrhnut, nasán, vysán, vyplivnut, zahozen. Vytrhnut, nasán, vysán, vyplivnut, zahozen. M.

Nositelé sebe-destrukce

Ukrojil si další krajíc a zaznamenal jak bolest tepe v hlavě.
Shledal se účastníkem, nakažen, ví o tom.
Nechce se to vypustit, na jeviště, v publiku, kdo ví co by napáchalo.
Nedrží tomu uzdu, jen to tam tak klidně tutlá,
je to inkubační doba nebo snad poškození časem?
Možná obojí, možná ani jedno, ale přesto tolik intenzivní,
až se potají tajil dech a přiletěla odezva.
Má to taky, dobře to ví, pozná se na míle daleko,
jsi jako já, stali jsme se - a jsme - nositeli jizev a sebe-destrukce. M.

Na cestách

Jen zvednout palec
A zastavit čas
Odjet s ním daleko odsud
Mimo poušť, kde lidé jsou jen zrnka písku
Nadechnout se čerstvého vzduchu
Hlavně vzít si cestovní pas. Ko.

A vždy, když si znovu myslel, že poznal vše, co potřeboval, vstoupila mu do cesty další pochybnost, kterou nedokázal rozpoznat dříve, než ji srovnal se skoro vším dosavadním, jež mu paměť v daný moment poskytla, a nechal navázat onu pochybnost do logického celku svého myšlení, aby tak zkoušel dál poznávat sám sebe a světa-dění a téměř skutečně překračoval zdánlivě překročené, dokud opět nepotká neznámou, jež bude muset zahrnout jako trn do své trnité cesty trnů, na které nechá se překvapovat, aby bodnutím trnu rozpoznal, že žije.

Stalo se něco s čímž jsme při zrození tohoto pochybného projektu, o nějž nikdo neměl jevit zájem, vůbec nepočítali. Oslovil nás Mazi z jihlavské hárt kór punkové kapely Ruce po obrně, zda bychom se s nimi nechtěli podílet na vytvoření společného cd splitu. Po vzájemné domluvě jsme se tedy rozhodli tohoto počinu zúčastnit a s plynoucím časem se náhle jeví, že bude co nevidět na světě. Kdyby o něj měl někdo zájem, tak k objednání bude dostupné na ímejlu: chyba.zine@gmail.com. Děkuji tímto Mazimu za neočekávaný zájem. CD bude ale velice drahé, takže si ho stejně nikdo nebudete moct koupit a to za cenu padesáti korun českých, nebo dvou eur. ámen M.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

jirkashan

ahoj..skvělá atmosféra..pridavam za sebe,mierdu i kahkashan..jirka

radek


Bez profilu

Respekt,s timhle pohledem na civilizaci se asi moc lehce nezije,paradne nastaveny zrcadlo,jen tak dal!

Zobrazit všechny názory »