Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Porcelaine People alternative-rock / Havířov

„MEET US IN THE FLYING CIRCUS“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • CAN'T CONCENTRATE 408 ×
  • CONSUMED BY BETTER TIMES 327 ×
  • MILK & MARMALADE 269 ×
  • MEET ME IN THE FLYING CIRCUS 547 ×

Novinky

Cirkus už uletěl

Porcelaine People končí. Toť oficiální tisková zpráva. Mada se stěhuje do města brněnského... náš nejmladší člen Peťa už nějakou tu dobu v Brně figuruje... Łukasz jde bassákovat ke kámošům z Nebe... Slon je zarytý ostravák, ale prý má teď chuť hrát (říkal)... no a Domek s Chopperem jsou v podstatě na volné noze, takže kdybyste věděli, kam šoupnout tyto sympatické chlapce s chutí dělat hudební zázraky... neváhejte je kontaktovat.

Rozlučkový koncert proběhne na festivalu Dokořán v Karviné 7.8. 2015. Zde je FB událost: KLIK. Poslední tři songy z naší dílny a z mixážní dílny bratří Balcárků vyjdou zítra ve 20:00. Malá skládačka čtyř kousků, tedy EP The Flying Circus, bude tímto dokončeno a... dál... co dál? Dál už nic :)

PS: Majkle, jestli to čteš... chtěli bychom jen říct, že Tě máme rádi :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

petr štefek


Bez profilu

Chlapi, je to skutečně velmi, velmi dobré. Plné, dynamické, znějící. Po nájezdech suchých mládežnických kapel posledních dob je tady opět hluboký zvuk s využitím včech nástrojů, ale zase tak citlivě, aby to nebylo přeplácané. Někdo velmi schopný to aranžuje. Slyšel jsem Vás naživo a ten večer jsem napsal budeníkovi jednu věc, kterou zopakuji všem : Chtěl bych Vás vidět na Andělech, jako objev roku. Držte se!

pepipijekofolu

Chlapcí, koukejte zavítat i trošku na západ! A dík, že jste mi o sobě dali vědět... sice jsem si váš vzkaz přečetla o několik let později, ale co už! Muzika se mi líbí ;) Zdár!

Zobrazit všechny názory »