Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Po Pracovní Době big-beat-alternative / Znojmo

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Unplugget v "Chez Martine" - 4.11.

Přátelé kamarádi.

Za celou dobu svého působení jsme už, jako kapela, hráli na mnoha pozoruhodných místech a hudebně asistovali při mnoha kuriózních situacích a počinech, ale akce, jíž se aktivně účastníme v tento pátek (4.11.) v „Chez Martine“ je opravdu výjimečná a to až natolik, že upozaďuje i to, že na ní budeme poprvé ve svých dějinách hrát unplugget a (nejenom) Pítrs na ní bude recitovat své básně. Ptáte se, cože tak výjimečného mohlo tyto mimořádnosti odsunout na druhou kolej? Odpověď je jednoduchá, protože na přehlídce spodního prádla, a to ještě navíc vojenského, jsme opravdu doposud nikdy nehráli !!!

I když ??? Pamatuji si, že kdysi jsme hráli na svatbě našemu kamarádovi a náš umělecký výkon byl až natolik strhující, že jeden ze svatebčanů, omámen námi vyluzovanými libými zvuky, neodolal a vyskočil na stůl, kde se ze sebe jal postupně strhávat veškeré své oblečení, aby na konci našeho (a svého) vystoupení zůstal zahalen pouze do klobouku, který si závěrem své exhibice „zavěsil“ na svůj ztopořený penis.

Nóóó, když o tom teď tak přemýšlím… ono od erekce ke spodnímu prádlu to není zase až tak moc daleko, takže ani toto vystoupení pro nás nebude ničím překvapujícím.

Dobrá nálada, bůh a erekce s Vámi

Váš Jonatán:)

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Po Pracovní Době

Ahoj Yardo. Ne letošním "StatekFestu" hrát nebudeme... Nejbližší (časově) koncert kde budeme ku slyšení bude v tuto sobotu (16.7.) ve znojemské pivnici "Na Statku" kde si zahrajeme společně se skupinou "Hickory Jack". Ti začnou hrát od 20:00, na nás přijde řada kolem cca 21:30... Měj se :)

Yarda


Bez profilu

Ahoj. Budete hrat letos na festivalu na Statku na konci srpna?

Po Pracovní Době

Přehrávání si našeho playlistu je lékaři diagnostikováno jakožto příznak masochismu..., ale proti gustu žádný dišputát :). Díky za slova chvály, jenž nás pohladila po duši a to až tak, že se budeme samou radostí opít !!! Měj se.

Zobrazit všechny názory »