Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Po Pracovní Době big-beat-alternative / Znojmo

„15.7.-Statek, Znojmo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Z dvoj-koncertu bude jedno-koncert !!!

Upraveno:


Přátele, kamarádi aj vy ostatní... Dnešek měl být významným dnem pro masochisty, onanisty a jim podobné existence ze Znojma a přilehlého okolí, kdy návštěvou hudebního dvojkoncertu "P.P.D." a břeclavských "Matek z Východu" mělo být učiněno jejich zvrhlým choutkám zadost... Naštěstí (!!!) zakročila místně příslušná hygienická stanice a v souladu se zákonem o ochraně veřejného zdraví omezila dnešní večerní produkci, takže nedojde k duševní ani jiné újmě u spořádaných spoluobčanů našeho bohulibého městyse...
P.S.: Přeloženo do srozumitelného jazyka... "Matky z Východu" bohužel nepřijedou, takze budete muset vzít zavděk pouze kapelou "PoPracovníDobě" a to od cca deváté hodiny večerní... :)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Po Pracovní Době

Ahoj Yardo. Ne letošním "StatekFestu" hrát nebudeme... Nejbližší (časově) koncert kde budeme ku slyšení bude v tuto sobotu (16.7.) ve znojemské pivnici "Na Statku" kde si zahrajeme společně se skupinou "Hickory Jack". Ti začnou hrát od 20:00, na nás přijde řada kolem cca 21:30... Měj se :)

Yarda


Bez profilu

Ahoj. Budete hrat letos na festivalu na Statku na konci srpna?

Po Pracovní Době

Přehrávání si našeho playlistu je lékaři diagnostikováno jakožto příznak masochismu..., ale proti gustu žádný dišputát :). Díky za slova chvály, jenž nás pohladila po duši a to až tak, že se budeme samou radostí opít !!! Měj se.

Zobrazit všechny názory »