Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Po Pracovní Době big-beat-alternative / Znojmo

„2.11.-Na Věčnosti-P.P.D.+Balet ČS Rozhlasu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přátelé, kamarádi...

Upraveno:

Něpočítaněkrát jsme v kapele diskutovali, ale také mnozí naši kamarádi se nás již mnohokrát ptali, proč že vlastně hrajeme ten “divný” hudební styl co hrajeme... proč neuděláme nějaký revival známé kapely na který by se lidem, jdoucím se o víkendu vylít do hospody, dobře poskakovalo do rytmu a který by nám umožnil si hudbou velmi slušně přivydělávat..., protože ty wole, zhudebňovat nějaký divný básničky a ještě k tomu (aby toho jako nebylo málo) na vlastní hudbu je dneska úplně mimo, out a fakt jsme nějací divní... 

Není úplně lehké na tyto otázky jednoduše, v krátkosti a srozumitelně odpovědět... a tak mi dovolte, abych si vypomohl slovy Karla Škrabala, brněnského to básníka, novináře, zástupce šéfredaktora regionální redakce ČT a člena literární skupiny Vítrholec, který na toto (dle mého krásně a zcela v souladu se mnou) odpověděl v jednom z rozhovorů: “Kdybychom chtěli být úspěšní snobové, tak to všechno nebudeme dělat v prostorách, kde to smrdí trávou, rozlitým pivem a dost často tam jsou nejhorší záchody na okrese... Kdybychom chtěli vyměnit kus své autenticity za úspěch a uznání snobského publika, tak bychom si ty dveře do naleštěných salónů uměli otevřít. Ale my chceme dělat to, co jde z nás, i když to někdy nevyjde ani na cesťák... Říkáme svoje, nebo nám velice blízké texty a u toho se snažíme bavit sebe i třeba nějaké diváky... Zároveň nás to činí jako umělce mnohem odolnější společenským povětrnostním podmínkám, které se evidentně komplikují...”.

Toť má odpověď na Vaše časté dotazy, proč jsme (P.P.D.) takoví jiní...

Mějte krásné cokoli, s kýmkoli a jak často vy chcete!

Váš Jonatán:)

P.S.: Děkuji tímto Karlu Škrabalovi za souhlas s použitím jeho textu :)

 

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MT


Bez profilu

Naprosto s vámi souhlasím.Lidé vždy vše dobré zkazí.Už Gándí říkal,a to mluvil o křestanech,že by v toho jejich spasitel uvěřil, jen kdyby oni sami se mu aspon trochu podobali.Ale já jsem nemluvila o církvi ani o lidech.Je to jen o Ježíši.On je ten vyjímečný, jedinečný a dokonalý Boží Syn, Syn člověka.V toho jsem uvěřila jako ve svého Spasitele.My lidé jsme tak slabí a hloupí a pokazíme i tak dokonalou věc jako je Boží království.Naštěstí On na kříži řekl-je dokonáno.A to je všechno, na co spoléhám.Že i v mém nedokonalém životě On vše dokonal jen skrze víru v Něho.I já bohužel pokazím na co sáhnu,vím to o sobě..Ale naštěstí je to všechno jen o něm.Spása je jen milost.Díky, můj pane Ježíši!Kéž byste mohl setkat s Ním, ne s hříchy, omyly a pády církve. Tak moc bych vám to přála, pane Jonatáne!

jonatan66

Milá paní Thurmanová... Omlouvám se, že jsem tak dlouho váhal s odpovědí na Váš poslední příspěvek do naší plodné diskuze... :)

jonatan66

Dle Vašich vlastních slov jste „Z božího soudu venku díky Vašemu pojetí víry v Krista“, které je, dle Vás, to jediné správné… Vy byste mě ráda, jak sama píšete, soudila a předpokládám, že co se souzení a trestání týče, byla by škoda zůstat pouze u mě, ale časem byste určitě ráda tuto svoji "činnost" rozšířila i na další své spoluobčany, humanitně vzdělané Evropany, a časem i na další... a další… Koneckonců, to není nic nového pod sluncem, protože podobně smýšlejících byl v lidských dějinách vždy dostatek, ať již šířili svoji „víru“ pod vlajkami s křížem, hakenkrajcem, rudou hvězdou či s čímkoli jiným. Vždy Vás, napříč časem a režimy, spojovala víra ve svoji vlastní dokonalost, neomylnost, tu jedinou správnou pravdu a hlavně, hlavně nenávist k jinak smýšlejícím… Co Vám mám říci závěrem? Třeba tohle - "Miluj bližního svého jako sebe samého".

Zobrazit všechny názory »