Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pohoda pop-folk / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Ladislav Tichý - klávesy,zpěv,aranž

Jana Rejmanová - sólový zpěv,kytara

Ladislav Špulák - zpěv,kytara

Bio a historie

Na podzim 2017 jsme se potkali v restauraci a přišla řeč na silvestra.Zjistili jsme,že na něj nemáme žádný program a s našimi domovskými kapelami nehrajeme.Slovo dalo slovo a domluvili jsme se,že si spolu na silvestra zahrajeme pro radost a dobrou náladu.Sešli jsme se v kruhu kamarádů, a zahráli si.Byl to opravdu pohodový večer. Po Novém roce jsme se domluvili,že by jsme  spolu mohli zkusit pokračovat v muzice.Žádné velké hudební projekty,žádné vymýšlení vlastních super skladeb,které ve finále skoro nikoho nezajímají.Prostě hrát pro lidi,aby měli dobrou náladu a pohodu. A název kapely byl na světě.

Náš repertoár jde napříč žánry přes pop,rock folk až po country.

Pokud potřebujete kapelu pro tanec a dobrou náladu na posezení,večírek,oslavu nebo svatbu,tak neváhejte a ozvěte se.

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
368
Poslechnuto skladeb
60
Profil registrován
13.3.2018