Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Petr Kovač a přátelé z GML folk / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Na chvíli motýli 459 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Na chvíli motýli původní (2003) 174 ×
  • Festival - živě 193 ×
  • Vzpomínání (Cink cililink) - živě 178 ×
  • Vánoční - živě 127 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Niněra

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

 

Petr Kovač a přátelé z GML

 

je hudební uskupení písničkáře a „zpívajícího ředitele“ Gymnázia Matyáše Lercha v Brně Petra Kovače (kytara) se dvěma vyučujícími téže školy – Alešem Broulíkem (kytara, basa)     a Drahošem Hlaváčem (housle), které se prezentuje Kovačovou autorskou tvorbou.

Jejich písnička Na chvíli motýli se víc než půl roku držela v hitparádě Rádia Čas a tato píseň rovněž postoupila do celostátního finále autorské Porty v roce 2014. Kromě Porty je bylo možné vidět a slyšet na některých festivalech (např. Strážnický slunovrat nebo Újezdské babí léto) či slyšet v recitálu živě vysílaném rádiem Proglas.

Bio a historie

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 892
Poslechnuto skladeb
1 131
Profil registrován
11.2.2015