Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pětník folk-acoustic / Praha

„Kolik barev má duha? Samozřejmě osm.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Tunel jménem čas (preview z CD 2019) 99 ×
  • Černá kára (preview z CD 2019) 72 ×
  • Na sv. Řehoře (CD Pětník 2011)- Pětník 2011 (2011) 916 ×
  • Přívěs (Live 2017) 751 ×
  • Božskej klid (Live 2017) 706 ×

POSLEDNÍ POVÍDÁNÍ PŘEDVÁNOČNÍ

Upraveno:

V srdci památkové rezervace Staré Město Pražské, v Řetězové ulici č. 224/7 stojí třípatrový dům U TŘÍ DIVÝCH MUŽŮ, stavba zejména ve svých spodních partiích středověká. V jeho hlubokém sklepení se dnes nachází romantický kulturní prostor koncertní ART SPACE GALERY a v přízemí kavárna MONTMARTRE, oblíbená meziválečnou pražskou bohémou, která je v tomto příjemném prostoru výzdobou stále připomínána. Montmartre můžete navštívit před o po koncertě v suterénu domu, obsluha i ceny jsou zde velmi vlídné. 

V tomto domě, v jeho sklepních prostorách, v již zmiňované ART SPACE GALERY, proběhne 19. prosince od 19:30 poslední vystoupení PĚTNÍKU  v kalendářním roce 2017, PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT POTMĚ, do nějž nás jako hosty pozval významný český hudebník a autor písní, pan TOMÁŠ BERKA, po dlouhá desetiletí leader skupiny CORPUS DELICTI, jež byla jednou z královen české folkové scény na přelomu tisíciletí a která ve skromném, dvoučlenném obsazení koncertuje dodnes a je toho večera naší milou, vzácnou hostitelkou.

Jsme přesvědčeni o tom, že přijdete-li se tam s námi rozloučit s rokem našeho návratu po několikaleté koncertní odmlce, dáte nám zapravdu, že lepší místo ani společnost jsme pro tento koncert mít nemohli.

A budete-li od té lásky a přinesete krabičku zhmotnělé vůně vašeho skoro vánočního sporáku a dáte-li si skleničku dobrého vína či džus z nabídky občerstvení v galerii, bude vám s námi a nám s vámi ještě lépe a veseleji. Moc se na vás těšíme!