Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Perverse Blessing death-thrash / Hollabrunn

„19.5. Modrá vopica Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hřích (Demo verze 2017 bez basy) 254 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Banda PERVERSE BLESSING vznikla v roce 2011 jako one-man project bubeníka Völkermord der Antigotta (kytara,basa,zpěv,drum programming) ... V květnu 2016 se přidal kytarista Trivet a frontman Beky a v září jsme v této sestavě odehrály svůj první set jako předkapela v Pohořelicích u Brna kultovních Asgard...V červenci 2017 jsme dělali předkapelu legendě KERN což byla veliká pocta a krásná zkušenost...Po té se po změně sestavy ustálili PB ve čtyřech členech kdy se k nám na podzim 2017 přidal bratr zpěváka Zdenek jako nový basák a v této již neměnné sestavě jsme dělali předkapelu kapelám jako Silva Nigra,Sekhmet nebo Degoryen...V letošním roce nás čeká konečně naše první album které si budeme sami natáčet a na vlastní náklady vydávat..Metalu zdar!!!