Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pergamen black-death / Praha

„Dark Misanthropic Music“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Bilance - Aktuální rozpoložení - Výhled

Upraveno:

Momentálně se Pergamen nachází ve fázi přerodu a předpříprav tvorby nového materiálu. Album Crudus Amurea uzavřelo trilogii, kterou spojoval A5 formát digipacku a latinské názvy alb. Nyní jsou před námi obzory nových vizí a hlavně tvrdá práce, abychom dosáhli nových vrcholů v naší pouti po undergroundových stezkách.

Album Per Somnum ( Ve snách ) vyjadřuje únik do krajin lucidních dimenzí z prostředí šedivě unylé reality. Album Nuber Atra ( Černý mrak)  jest putováním v ponurých, astrálních labyrintech komorní temnoty. Album Crudus Amurea ( Krvavý kal) - znamená návrat zpět do fyzického těla, do reality brodící  se v krvavém kalu. Nyní stojíme na prahu tvorby nového artistického výplodu, těšíme se na novou kapitolu a na novou éru naší existence.

29.4.2017 odehrál Pergamen v Praze poslední koncert, který byl pro kapelu symbolem konce jednoho cyklu. Další živá vystoupení již momentálně nejsou v plánu. 

Díky všem, kteří máte zájem o naší tvorbu a podporujete českou podzemní scénu ! Pro případ zájmu o CD, trika, či jiných záležitostí nás kontaktujte na email : pergamen.info@email.cz

aMEN


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »