Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pepa Barnet & Sešup country-folk / Znojmo

„aktuální info facebook“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ohlédnutí se za rokem 2016...

V tomto roce poznamenaly kapelu Sešup některé změny. Tou největší z nich bylo podle mého názoru doplnění rytmiky na plné bicí. Když si teď uvědomím, že jsme dříve hráli jen s cajónem, vůbec nechápu, jak nám to mohlo stačit. Současná tvorba Pepy Barneta se ubírá směrem k modernímu soundu ( pop, folkrock,...). Pochopili jsme, že se bez kompletních bicích už neobejdeme.

V roce 2016 nás poznamenala i další velká zkušenost, a tou bylo doplnění ženskéh...o vokálu. Opět se potvrdila stará pravda, že dobří vokalisté jsou obrovským přínosem v jakékoli muzice.

Jinak co se týče naší další činnosti, provázelo nás to, co obvykle provází i jiné hudební soubory. Získali jsme nové kontakty, některá ocenění ( oblastní Porta - 1. místo), zahráli si na spoustě nádherných akcí a získali další zkušenosti a odezvy od lidí.

Chci touto cestou poděkovat lidem, kteří s námi spolupracovali. Děkuji zejména všem organizátorům akcí, se kterými jsme byli v kontaktu.

A děkuji Vám všem, kteří jste na nás někdy někam přišli, nebo nám i jiným způsobem projevili svou přízeň, protože pro Vás to všechno děláme. ( No, a samozřejmě taky z lásky k hudbě :-) )

Mé poděkování patří i našim partnerkám a rodinám za jejich NEMALOU podporu.
Z.M.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Pepa Barnet


Bez profilu

Ty. Kdykoli.

Zobrazit všechny názory »