Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

patrix rap-hip hop / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • denis technotronic flow 34 ×

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Tiskar94

Ahoj Patriku.
Přemýšlím, jak začít. Je ti dvanáct, tak je jasné, že slyšet zde nějakou pecku by byla opravdu vyjímka. Ale jsi si opravdu jistý, že chceš do světa pouštět právě tohle?
Věř mi, že tomuhle se nedá říkat ani hudba, které je tento server věnován. Chtělo by to nejprve si o hudbě něco nastudovat - nahrávání, rytmus, mixování. Je toho dost. A pak teprve se vrátit k tvorbě hudby.
Zamysli se nad tím, případně se obrať na nějaké místní kolegy z branže či přátele.
Ondra

Don


Bez profilu

Šance pro muzikanty!
Založeno občanské sdružení Českomoravská muzika o.s. o.s. čj. VS/1-1/89116/12-R, IČO: 22609610, cílem je pomáhat - umělcům, hudebním skupinám a projektům... v roce 2013 vydáme výběrové CD nejlepšího z Českých a Moravských umělců, kteří vstoupí do sdružení.
CD je multižánrové vedle sebe zazní punk, rock, metal atd. a nabídne skladby na které bude nejvíce reakcí. Nabídněte nám své písně a je jedno jestli hrajete rok nebo třicet let - hledáme to nejlepší z České a Moravské muziky. Občanské sdružení je prostředníkem pro Vaše zviditelnění... pokud Vás vybereme, budou Vaše skladby zajímavé, chytlavé, hitové, mohou být geniální pro jednoduchost nebo naopak pro dokonalou aranž... získáte od nás zdarma profesionální nahrávací frekvenci pro nahrání Vašich skladeb a vydáme je v rámci prvního kompilačního CD .
Posuňte i Vy svou hudbu, blíže k novým posluchačům, fanouškům. Pojďme něco společně změnit, ať nejsou Best ofky o stále stejných skupinách...

S pozdravem Jan Peser
cmmuzika@gmail.com

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
133
Poslechnuto skladeb
34
Profil registrován
30.6.2012