Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Par Kink rock-alternative / Brno

„Par Kink končí, čau ahoj!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konec Par Kink

Zdravíme a pojďme si to rovnou trošku shrnout 

Pořád jsme předesílali, že budeme mít pauzu na půl roku, ale nakonec to bude trošku jinak...nakonec nás odjíždí do světa víc a rozhodli jsme se, že to definitivně UKONČÍME!

Ty 3 roky, co jsme měli možnost vystupovat v různých klubech, s všelijakými kapelami a hrát pro různorodé publikum, pro nás byla velká zkušenost a pocta, a moc rádi na to budeme vzpomínat a doufáme, že vy taky  VÁM, kteří jste nás poslouchali, chodili na naše koncerty a podporovali nás, patří velké díky!

Je možné, že se ještě někdy v pozměněné sestavě vrátíme (nebo ne, že? :D), ale to je v současné době v nedohlednu...Nicméně Vojtova kovárna se teprve rozjíždí, a podle jeho plánů se tam budou konat různé akce (od hudby, přes divadlo až po kdoví co, znáte Vojtu :D).

Pro ty, kdo si nestihli zakoupit naše EP Malé noční šahání, tak pro vás máme dobrou zprávu. Ode dneška je celé EP na této adrese zde na Band Zonu. Kdyby někdo z vás i přes to toužil po tom, mít doma na poličce své vlastní Malé noční šahání, tak kontaktujte Vojtu Hrubého a ten vám ho rád za 50-80 korun českých předá.

Nebyla to zas taková jízda jak v nějakým americkým filmu, ale byla to často docela prdel! Tak se mějte a žijte blaze :))

Se všemi pošahanými pozdravy se loučí Par Kink (Vojta, Kája, Pája a Petr)!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Alpazel

Fando: díky za názor. Náš problém je, že jsme líní a špatní, takže se na nás musí pomalu. Nicméně potřebu lepších nahrávek vnímáme jako kardinální problém, proto se snad v průběhu léta něco stane a nahrávky budou!

Fanda


Bez profilu

Paráda, jen bych přivítal nějaký nový songy, které by se dali poslechnout třeba tady na Bandzone, když už ne s videem na YouTube. Vaše tvorba = originál!!! Jen tak dál! Dnes už jen málo kapel co jdou svou cestou a nekoukaj na tuctoví trendy. Hoši jen tak dál, a kdyby vás bylo víc vidět LIVE určitě to hudebnímu lidu nebude vadit :-)

Sekret děvky

Hej kde se tady dává ke komentářům like?
Safra, taková zpětná vazba potěší. Děkujem, děláme, co můžem, a budeme se snažit nezklamat ani na dalších koncertech. Tak zas příště :-)

Zobrazit všechny názory »