Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pamflet rock-pop / Praha

„,,Takový je život'' řekl klaun a pustil si naše CD“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Lež má krátké nohy 136 ×
  • Neodcházej 112 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv, Triangl
Nástrojové obsazení: Zpěv, Jódlování, Shaker, Dřívka, Mrdanga
Nástrojové obsazení: Kytara, Niněra, Balalajka, Ukulele

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Epilog alibisty:

Jak už to tak bývá, nikdo není dokonalý. Tuplem ne kapela v plenkách, která si v hudební branži teprve vyšlapává tu svojí cestičku. Proto prosíme, shovívavě přehlédněte určité nedostatky v nahrávkách a kompozicích skladeb. Stále na tom pracujeme a vylepšujeme vše, co je v našich silách. Sníme, že jednoho dne z nás vyleze skladba tak dokonalá, až se z ní každý kritik posadí na židli, a každý posluchač by si v ní našel to své... než nám tuhle krásnou ideu zničí ten nevětší zabiják lidských snů - ranní budík.
 S radostí nám vlastní bychom Vám rádi představili hudební útvar (kdo nás za hudebníky nepovažuje, ať tedy mé troufalé tvrzení ignoruje), jenž si již svým jménem vytváří dokonalé alibi pro jakoukoliv kritiku. Jelikož si literární pojem ,,Pamflet'' nenárokuje uměleckou hodnotu, nemůžeme ručit za líbivost naší produkce :-)  

Aktualizace: je rok 2018, sice jsme plenky již sundali, ale stále chodíme na nočník. Holt nám některé krůčky jdou pomaleji, ale jsme trpěliví :) 

Bio a historie

Bylo, nebylo...dávno, nedávno,
 žili, byli na okraji Prahy dva chasníci. 
Od útlého dětství se znali, na zeleném pažitu se spolu proháněli, dokonce i stejnou školu navštěvovali.
Když už nastal jejich čas a do světa se vydali, každý si svou cestou vyšlapoval. Tu se jeden mikrofonu chopil, a líbivé tóny začal vydávat, nacož druhý se zvukem kytary zlanařit dal a jednu dřevěnou krásku si obstaral. 
Po dlouhém putování trvajíc několik lét, se oba chasníci na vysokém studiu potkali, a zážitky své sděliti si museli. V zimě pak rozhodli kapelu vytvořiti a společné písně skládati. A dělalo jim to radost převelikou. Vlastně jím to dělá radost dodnes. Ale to už je jiné vyprávění...

Poznámka autora:
Historicky první koncert se konal 8. máje, léta páně 2015 v hudební síni Level, Újezd nad Lesy.