Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

OVOCE / ex-zakázanÝ rock-punk / Praha

„"ZNÁŠ MĚ LÍP" - novej klip je venku !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ZNÁŠ MĚ LÍP 149 ×
  • DROGY DĚTEM 2 113 ×
  • POLETÍM II 2 387 ×
  • VĚDOMÍ 1 881 ×

Novinky

ZNÁŠ MĚ LÍP - novej klip je venku!!!

Upraveno:

Nojo, už je to tak :-) Tenhle song jsme roztočili už na podzim, přes zimu se flákali, jaro prokalili s UDG...ale teď je léto a je to tady !!! Tímhle klípkem si děláme srandu ze všech lidí, co věří každýmu drbu, a ještě vás jsou na jeho základě schopný odsoudit, aniž by vás třeba kdy potkali osobně. Tak koukejte, sdílejte a klidně nám pak napište na náš FB, jak se vá to (ne)líbí. A kdybyste náhodou chtěli mít romantický večer plnej OVOCE, tady máte seznam všech našich dosavadních výtvorů. Tak hezkÝ léto plný OVOCE přejem!!!

Youtube Video k3UoxvZ8FPwYoutube Video k3UoxvZ8FPw


Léto 2017

Upraveno:

Venku už je konečně nad nulou a my tím pádem vyrážíme na fesťáky a další venkovní akce. Ať si každej říká co chce, ale hraní venku je stejně nejlepší (navíc se tam může kouřit žejo :). Takovej přibližnej seznam koncertů vidíte na obrázku dóle - ony budou samozřejmě další přibejvat, ale jelikož to tady administruje Láska (a že to není zrovna největší ajťák), tak bude lepší, když si aktuální seznam koncertů dablčeknete (čti: pro jistotu zkontrolujete) i na našem webu. A taky koukněte na éšop, kam jsme nacpali nějaký nový suvenýři. Jo a taky chystáme novej klip, ale vo tom až někdy potom...dozvíte se včas a uvidíte :-)


Zima + jaro 2017

Upraveno:

Hezkej novej celej rok....jsme vám už popřáli minule, takže nic. Ale v rozpisu koncertů najdete náš program pro nejbližší měsíce. No a jelikož většinu toho programu strávíme (i se alkoholem otrávíme) s bandičkou UDG, tady níž máte takovej malej vobrázek, na kterým najdete kde, co, jak, proč a s kým. Kdo neumí koukat na obrázek, tak si to přečte tady. A než vyrazíte, můžete se potěšit na těle, na duchu nebo třeba očima :-)


Bandzone.cz Tip týdne

14. října 2014
Obrovskej krok dopředu udělali tihle punkrockeři z Říčan. Nedivím se, že jejich koncerty mají takový úspěch. Tohle prostě český publikum miluje a přesto to tu nikdo moc dobře nedává. Chvílema se blíží hitovostí až k Mandrage, chvílema je to hravý jak Punkfloidi, ale pořád to odsejpá, drží si to ksicht a sedí to na zadku. Tomáš z Imodia z pozice producenta desky pomohl klukům z Ovoce překonat sama sebe a stát se sebevědomou zásadní poprockovou kapelou na český zatím ještě klubový scéně, i když už jen tak tak. Kulturáky a menší haly mají kluci totiž na dosah víc, než kdy dřív.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 5871

Spřízněné kapely: 107

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
390 524
Poslechnuto skladeb
868 874
Profil registrován
10.8.2005