Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ONA hardcore-metal / Třebíč

„Poslechni ochutnávku z debutového alba The Calling“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Calling- The Calling (2017) 784 ×
  • 68 Missed calls- The Calling (2017) 573 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Prostřednictvím kapely ONA ukazujeme náš úhel pohledu. Nelíbí se nám spousta z toho, co vidíme okolo sebe. Lidé se zvrácenými hodnotami manipulují se světem. Davy ovládané penězi podporují tuhle sebevraždu naší planety. Další jen tak přihlížejí, zatímco jiní nechápou co se vlastně děje. 

Naštěstí tu byla, je a bude spousta lidí, která s tím něco dělá. Věříme, že není potřeba bojovat, ale tvořit. Nerozdělovat lidi na skupiny, ale spojovat je dohromady. Víme, že je to v rukách každého. Můžeme udělat svět lepším místem. 

Zbytek najdete v našich písních...

Bio a historie

Kořeny naší kapely sahají do roku 2013. Potkali jsme se v Třebíči jako tři kluci ovlivnění harcorovou a metalovou hudbou. Po pár měsících se k nám připojil druhý kytarista, který se později stal jediným. V tomto složení jsme tvořili nové písně a hledali chybějící zpěv. Vyzkoušeli jsme několik zpěváků a odehráli několik koncertů. Přitom jsme cítili, že to ještě není to správné spojení. 

Zlomovým okamžikem byl pro nás až počátek roku 2015. Rozhodli jsme se, že přestaneme hledat a najdeme. Vesmír nám šel naproti. V té chvíli došla současné zpěvačce naše zpráva. První zkoušku provázela až mystická atmosféra. Energie souzněly. Věděli jsme že tak by to mělo být. 

Potkali jsme se nejen hudebně, ale hlavně lidsky. Silva nosila texty inspirované životem a písně se dostávaly do současné podoby. Postupně jsme začali zkušebnu využívat jako ministudio, kde tvoříme vlastními silami demosnímky, naši vizuální identitu a pracujeme na nových písních.

Od konce roku 2015 pravidelně vystupujeme a dáváme o sobě vědět. Od prvního koncertu cítíme podporu a dostáváme pozitivní ohlasy. Okruh našich fanoušků roste a to nám dává energii pokračovat. 

V současnosti nás můžete vidět především na klubové scéně. Jinak se připravujeme na nahrávání svého debutového CD a vytváříme další aktivity spojené s naší hudbou.