Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nuklear rock-big-beat / Jihlava

„Zábavová kapela/ plesy / svatby“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • LIVE mix 671 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 SLEDUJETE NÁŠ WEB WWW.NUKLEAR.CZ

 

Zdraví Vás zábavová kapela Jihlava NUKLEAR        

Kapela Nuklear v novém složení funguje od roku 2011. Hrajeme zábavy, plesy, svatby a podobné akce v okolí Jihlavy a po Vysočině.

kontakt:    723550914 Hanuš Kučera

  

             h.kucera@centrum.cz 

Najdete nás na webu: http://www.nuklear.cz

A na Facebooku

Videa LIVE k poslechu

Youtube Video GXtmHojOdxQYoutube Video GXtmHojOdxQ

 Repertoár

Na zábavách zazní písně od: AC/DC, Argemy, Kabátů, Turba, Blink 182, Premiér, Arakain, Ozzy, Twisted sister, Harlej, Roxette, Olympic, Queen a mnoho mnoho dalších.

Na plesech si zatancujete v rytmu polky, valčíku, tanga a zazpíváte s námi písně jako: Co jste hasiči, Od Tábora jedou vozy, Na břehu blanice, Mariana, Na pankráci a mnoho dalších.

Naše produkce je zaměřena na druh pořádané akce a repertoár také obsahuje folkové, lidové, popové a country písně. Jsme zábavová kapela hrající i plesy.

 

Bio a historie

 Repertoár

"Naše moto je dělat převzaté písně tak, aby se jejich autor  nemusel stydět."

Na zábavách zazní léty prověřené písně od: AC/DC,Argemy, Kabátů, Turba, Blink 182, Premiér, Arakain, Ozzy, Twisted sister, Harlej, Roxette, Olympic, Queen a mnoho dalších vč. moderních písniček.

Na plesech si zatancujete v rytmu polky, valčíku, tanga a zazpíváte s námi písně jako: Co jste hasiči, Od Tábora jedou vozy, Na břehu blanice, Mariana, Na pankráci a mnoho dalších.

Naše produkce je zaměřena na druh pořádané akce a repertoár se tomu přizpůsobuje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Historie

2016

Začátek roku 2016 se nese v duchu personální změny. Honza definitivně stanovil termín svého plánovaného přechodu do jiné kapely a tak odehrává poslední únorové plesy a od března ho na postu bubeníka střídá značná posila naší kapely Ruda. Zároveň s tím jsme připravili nové písně od kapel světových jmen.

2014

Do nového roku 2014 vcházíme se spoustou novinek v repertoáru. Spuštěna byla nová doména webu kapely www.nuklear.cz . Vznikla spolupráce s AuidoAgency z Třebíče, kteří nám zajištují zvuk na velkých zábavách a plesech. A poslední novinka spočívá, že máme fotografku, takže fotky ze zábáv a plesů skupiny mají konečně štávu.

2012

Monty se po domluvě věnuje naplno své druhé kapele a tak ho na postu bubeníka nahrazuje Honza Strejček, Hajdův kamarád z předchozí zábavové kapely. V této sestavě se jedná o nejkvalitnější složení kapely a hudba dostává větší říz. Hrajeme na zábavách, plesech, maturitních plesech, svatbách atd. hraní se stalo pestrobarevné.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2011
Počátek kapely se datuje k podzimu 2011. Z různých koutů a z různých kapel si k sobě našli Jarda na klávesy, Jarek který se ujal zvuku a technické části, Míra a Janča za mikrofonem, Hajda kytara, Pavel basa a Monty bicí.K této sestavě došlou sloučením členů z kapel Nukleár, Bratr Max a Stoneface. Nově vzniklá kapela neměla jednotný název a rozhodli jsme se pojmenovat se Mírově bývalé kapele Nuclear s počeštěním na NUKLEAR. Takže vplouváme v novém kabátě, novým jménem a  v nové sestavě do vod plesů a zábav roku 2012.

 

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
3 943
Poslechnuto skladeb
833
Profil registrován
30.12.2011