Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nuklear rock-big-beat / Jihlava

„Zábavová kapela/ plesy / svatby“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • LIVE mix 656 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 SLEDUJETE NÁŠ WEB WWW.NUKLEAR.CZ

 

Zdraví Vás zábavová kapela Jihlava NUKLEAR        

Kapela Nuklear v novém složení funguje od roku 2011. Hrajeme zábavy, plesy, svatby a podobné akce v okolí Jihlavy a po Vysočině.

kontakt:    723550914 Hanuš Kučera

  

             h.kucera@centrum.cz 

Najdete nás na webu: http://www.nuklear.cz

A na Facebooku

Videa LIVE k poslechu

Youtube Video GXtmHojOdxQYoutube Video GXtmHojOdxQ

 Repertoár

Na zábavách zazní písně od: AC/DC, Argemy, Kabátů, Turba, Blink 182, Premiér, Arakain, Ozzy, Twisted sister, Harlej, Roxette, Olympic, Queen a mnoho mnoho dalších.

Na plesech si zatancujete v rytmu polky, valčíku, tanga a zazpíváte s námi písně jako: Co jste hasiči, Od Tábora jedou vozy, Na břehu blanice, Mariana, Na pankráci a mnoho dalších.

Naše produkce je zaměřena na druh pořádané akce a repertoár také obsahuje folkové, lidové, popové a country písně. Jsme zábavová kapela hrající i plesy.

 

Bio a historie

 Repertoár

"Naše moto je dělat převzaté písně tak, aby se jejich autor  nemusel stydět."

Na zábavách zazní léty prověřené písně od: AC/DC,Argemy, Kabátů, Turba, Blink 182, Premiér, Arakain, Ozzy, Twisted sister, Harlej, Roxette, Olympic, Queen a mnoho dalších vč. moderních písniček.

Na plesech si zatancujete v rytmu polky, valčíku, tanga a zazpíváte s námi písně jako: Co jste hasiči, Od Tábora jedou vozy, Na břehu blanice, Mariana, Na pankráci a mnoho dalších.

Naše produkce je zaměřena na druh pořádané akce a repertoár se tomu přizpůsobuje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Historie

2016

Začátek roku 2016 se nese v duchu personální změny. Honza definitivně stanovil termín svého plánovaného přechodu do jiné kapely a tak odehrává poslední únorové plesy a od března ho na postu bubeníka střídá značná posila naší kapely Ruda. Zároveň s tím jsme připravili nové písně od kapel světových jmen.

2014

Do nového roku 2014 vcházíme se spoustou novinek v repertoáru. Spuštěna byla nová doména webu kapely www.nuklear.cz . Vznikla spolupráce s AuidoAgency z Třebíče, kteří nám zajištují zvuk na velkých zábavách a plesech. A poslední novinka spočívá, že máme fotografku, takže fotky ze zábáv a plesů skupiny mají konečně štávu.

2012

Monty se po domluvě věnuje naplno své druhé kapele a tak ho na postu bubeníka nahrazuje Honza Strejček, Hajdův kamarád z předchozí zábavové kapely. V této sestavě se jedná o nejkvalitnější složení kapely a hudba dostává větší říz. Hrajeme na zábavách, plesech, maturitních plesech, svatbách atd. hraní se stalo pestrobarevné.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2011
Tak další rok je za námi a je dost změn! Protože nám do října 2011 hrál na klávesy Dan bylo vše jak má být, ale Dan přes zimu  má jinou kapelu tak jsme začali řešit co dál?!?! Formy taky nějak utíkal, tak jsme přisli na nápad spojit se s kapelou ve které hrál Monty! Nápad se realizoval a je tu zábavová kapela NUKLEAR v novém kabátě! A to v úžasném složení! Na klávesy hraje Jarda  (vyzrálí, ale stále mladý muž, který to bere opravdu vážně), Škvarek akustická kytara a zpěv, Jana zpěv, Hajda elektrická kytara (sólo), Monty bicí,  Pavel basa a vokály a Jarek zvukař a manager! K této sestavě došlou sloučením členů z kapel Nukleár, Bratr Max a Stoneface.Takže vplouváme v novém kabátě a sestavě do vod plesů a zábav roku 2012.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2010
V tomto složení vydržela kapela až do roku 2010 kdy tento rok začal zvraty. Bob kapelu opustil z rodinných důvodů a i Alena (Racek) z kapely odchází. Pro zbytek kapely začínají krušné chvilky, nasmlouvané akce, ale kapela je nekompletní. Začali se hledat noví členové. Dobu se nedařilo, kapela byla v zoufalé situaci, ale koncem března se konečně usmálo štestí, ozvala se Veronika. Okamžitě se začalo zkoušet opět 2x týdně. Po měsíci bylo jisté, že Verča zůstane v kapele a rozjelo se nové turné! :-) Kapele se okamžitě zvedla nálada natolik, že koncem června kupuje svůj vlastní aparát s výkonem 1000w. Nukleár tedy pokračuje ve složení: Záva, Škvarek, Monty, Niky(Veronika).

 

  Kapela ve složení výše uvedeném vydržela pouze do srpna 2010, Záva odchází! To, když se dozvěděli členové kapely, měli náběh na zástavu myokardu(někteří jako Škvarek a Monty ji prožili:)) Ovšem Záva za sebe našel náhradu a dohrál akce, které byly nasmlouvané. Přišel do kapely Mirek Forman(Formy). Po měsíci je Formy schopný hrát sám a tak Záva končí definitivně!! Od října tedy kapela pokračuje ve složení: Škvarek, Monty,Niky,Formy.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2009

Projevily se první problémy s nedostačeným vybavením jednotlivých hráčů. Ovšem nutno říci, že všichni měli snahu si svůj aparát i nástroje v rámci finančních možností vylepšit a inovovat a činí tak dodnes. Bohužel Bohoušova zvuková aparatura nestačila nárokům k hraní na pódiu, vylepšení bylo stále ve fázi slibů a tak kapela začala zatím pronajímat vyhovující  aparaturu  jinde. Tím pádem došlo v průběhu června 2009 k odchodu Bohouše z kapely. Takže v červnu 2009 zahajuje Nukleár svojí hudební činnost ve složení  : Záva-el. kytara, Škvarek- akustická kytara, Racek-klávesy, Monty-bicí, Bob  basa.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 2008
 Všechno to začalo jednou velkou náhodou. Na večer jednoho větrného podzimního dne 28.listopadu 2008 se chystal Bob s přítelkyní Dádou vyrazit si z kopýtka a navštívit místní hospůdku v rodné  Studénce.Bohužel, byla tam zrovna myslivecká schůze a otevřeno mělo být až za tři hodiny. Dáda tedy povídá,pojď se podívat na Hubertku, ještě jsme tam nebyli a je to kousek. Tak tedy vyrazili. 
  Hubertka je bývalá myslivecká chata a současná rybářsko-rekreační hospoda mezi H.Brodem a Štoky.Venku bylo opravdu mizerné počasí, ale v lokále na Hubertce hřála krbová kamna a bylo tam útulno.Lidí tam sedělo jen pár,ovšem v rohu stály opřené dvě kytary, což oba příchozí dobře naladilo. Později se ukázalo,že zde už sedí Bohouš K.(budouci zvukař) ,Monty a po chvíli dorazil  ještě  Záva. Po pozření několika piv začal Záva s Bohoušem hrát na kytary a Monty na žlíce.  Bob s Dádou se přidali se zpěvem. Posléze došlo na pozvání ke stolu a seznámení. Bob vyndal baskytaru a poté se hrálo až do noci. Během večera  se Záva optal Boba, zda by nechtěl hrát s nimi v kapele (tenkrát ještě neměla jméno), že nemají basáka. Bob odpověděl ,že se to může zkusit a Záva hned informoval na základnu do Chotěboře Škvarka, který tuto novinku s potěšením přijal.

 Zanedlouho začaly první zkoušky v kompletní sestavě i s klávesistkou Rackem. Bohouš dodal první provizorní aparaturu a ujal se funkce zvukaře. Ze začátku se zkoušelo 2x týdně  v Chotěboři v sále hotelu Na zámku, v hasičárně i jinde, ale nakonec se podařilo pronajmout vlastní zkušebnu ve Stříbrných horách. To už byl schválen název kapely a tím vznikla zábavová a plesová skupina Nukleár a nutno říct, že ho navrhnul kapelník Záva. Padl zde i návrh Nukleární prasata, ale nebylo to úplně to pravé a navíc ten název měla již jiná kapela, tak se dnes již používá jen jako žertovná narážka. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 790
Poslechnuto skladeb
818
Profil registrován
30.12.2011