Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

November 2nd rock-alternative / Hranice

„Nové album Night Walk with Me je v prodeji a od tohoto týdne na iTunes!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Tomcat Blues 5 017 ×
  • Cut Up 3 542 ×

Novinky

Saša a Steve Walsh v Radiorock na ČT2!

Upraveno:
Připomínáme, že tento pátek po půlnoci má na ČT2 premiéru magazín Radiorock se Sašou Langošovou a Stevem Walshem. Jde o unikátní pořad, který mapuje vznik hudebního alba v nahrávacím studiu (inspirovaný televizí BBC). Dvě nové písně napsané přímo Radiorock nahrála Saša s kapelou spřízněných muzikantů. Repríza bude 12. 10. v 01:55 na ČT2 nebo se na pořad můžete podívat na internetu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10313537155-radiorock-sasa-langosova-band-a-steve-walsh

Turné k nové desce startuje v září!

V září vyjedeme na turné k nové desce Night Walk with Me. Speciální design pódia pro něj navrhuje Denisa Strmisková. Na bicí s námi bude dvorní bubeník Suzanne Vegy - Doug Yowell (mj. i Sean Lennon) a ke kapele se připojí i kytarista a producent desky Steve Walsh. V Praze a Hranicích, kde jsou naplánované křty alba, máme speciálního hosta - frotmana kapely Cirkus Praha Brada Strattona se svým novým projektem.


V přehrávači je přidaná nová píseň SHAKY GROUND!

Velmi solidní start vykazuje novinka od české kapely NOVEMBER 2nd. Kromě toho, že album Night Walk with Me (EMI/ADN) sbírá skvělé recenze, skočilo hned první týden do Top 50. Nadějně to vyhlíží i se singlem Shaky Ground. Do playlistu ho postupně zařazují rádia v celém Česku, brzy se ho nejspíš dočkáme i v oficiálním přehledu Radio Top 100.

Kapela se v těchto dnech připravuje na několik společných koncertů se slavnou americkou písničkářkou Suzanne Vega, která November 2nd pomáhala s aktuální nahrávkou. Finální mix Night Walk with Me měl na její doporučení na starost Tchad Blake. Zkušený producent a několikanásobný držitel ocenění Grammy je podepsaný pod nejlepšími alby Paula McCartneyho, Petera Gabriela, Sheryl Crow, Pearl Jam či Toma Waitse.