Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

No Surrender alternative-heavy / Jindřichův Hradec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Infooo...

Zdaaar prdi :-))

Zima byla tuuuze dlouhá a tak po delší odmlce ( koncertní i zkušební pauze) jsme opět v plné síle.Začali jsme znovu intenzivně zkoušet a hlásíme se do služby :-)

Rok 2013 začneme akcičkou ROCKOVÁ LIGA v klubu MC Fabrika v Českých Budějovicích - viz sekce koncerty.

Do sekce video Vám postupně přidáme pár videí z Novobystřického jahodobraní z minulého rocku od našeho kamaráda.Na to že je to točený mobilem je to fakt pěkný.Je to naživo, takže šťourové  - klídek !!!  :-D

Děkujem za Vaši dosavadní přízeň a doufáme, že sezóna 2013  bude ještě lepší a to díky Vám všem fans, pořadatelům a přátelům.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Zobrazit všechny názory »