Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nonstop country-rock / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Léto je za námi...

Upraveno:

... , do kapely nastoupil nový člen Honza Richter, zatím jen doprovodná kytara, časem bude i zpěv, popř. jiné nástroje. Přes léto jsme si užili spoutu hraní, většinou venku, naštěstí nám počasí přálo, déšť ani jednou neukončil či neznepříjemnil zábavu.

V září a říjnu měla proběhnout rekonstrukce Sportovky, proto odpadlo hraní. Nakonec nedopadla ani rekonstrukce kvůli nejasnostem v zákoně, co vše bude potřeba v novém roce, takže ve Sportovce zahájíme 26.11.2016. Poprvé jsme zavítali do Jablonce nad Nisou, do restaurace Zlatý Jelen, bylo plno, zábava se vydařila, tak si to zopakujeme 12.11.2016.

Také naše webové stránky www.nonstop-liberec.cz dostanou brzy nový kabát. V současných již delší dobu nefunguje správně kalendář (od weblight.cz), dnes se pro jistotu již nezobrazil vůbec. O tento web se asi už dlouho nikdo nestará, takže i to je důvod ke změně jak kalendáře, tak nakonec i celých stránek. Chce to jen vydržet, než se to doladí, děkujeme za trpělivost.

Tolik po delší době pár čerstvých zpráv. Mějte se fajn a ahóóój.

PS: Vendy si teď dá už pauzu, budeme hrát zatím sami, v prosinci přivede na svět nového potomka.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

frantavonasek


Bez profilu

pěkný,

Rock Pub Liberec

Zvu všechny příznivce rock'n'rollu, blues, rocku, hardrocku, metalu, atd. k návštěvě báječné rockové hospody Rock Pub Liberec, kde pro Vás každý měsíc připravujeme zajímavé koncerty. Zároveň si zde jako kapela po domluvě budete moci zahrát. Info na www.rock-pub.cz

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
12 985
Poslechnuto skladeb
1 671
Profil registrován
1.12.2006