Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Noise Inc. indie-rock / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Faceless (Studio version) 447 ×
  • Split second 267 ×
  • God for awhile (Studio version) 355 ×
  • Strange ideas 180 ×
  • Arabian 192 ×
  • Wastelands (Studio version) 366 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zpěv - Aleš Ouhrabka - Hradec Králové - 33 let

Kytara elektrická - Jan Vlasák - Nasavrky - 23 let

Kytara elektrická - Honza Půlpán - Chrudim - 22 let

Baskytara - Lukáš Mužík - Pardubice - 23 let

Bicí - Peter Pecuch - Slovenská Republika - 28 let

Bio a historie

Historie kapely sahá do roku 2008, kdy jsme za tři měsíce vymysleli 5 písní a následně odehráli na náměstí v Pardubicích náš první koncert. 
Zpěvačka (Eliška Vančurová) byla vynikající, ale nebyla natolik extravagantní, aby překonala stydlivost a v roce 2009 s námi činnost ukončila. Tehdy jsme místo bicích měli pouze perkusní doprovody (díky Ondřeji Vojtíškovi) a celý nádech tvorby byl více akustický. 

Poté následovala roční pauza a hledání zkušebny. Tu se podařilo nalézt v Dubanech u Pardubic zcela zdarma, ale v tomu odpovídajícím podmínkám. Zde jsme dali kapele název a základ prvním songům, na kterých jsme si dali opravdu záležet, nechali je uzrát s tím, že jsou opravdu dobré. Zakládající členové kapely byli Lukáš Mužík (bass), Milan Franz (acoustic guitar), Milan Zapletal (drums) a Jan Vlasák (electric guitar). 

V září roku 2010 jsme se přestěhovali do Chrudimi, kde jsme v garážové kolonii soutěžili s dalšími kapelami chrudimské scény, kdo že to má silnější apec - byla to velmi přínosná zkušenost:-) Krátce přestěhování jsme se definitivně rozloučili se zpěvačkou a nastalo období hledání zpěváka. V listopadu jsme již měli vítěze a narychlo jsme odehráli první koncert, který nám hodně pomohl. Pomohl v tom, že jsme dosavadní písně vymazali z repertoáru a začali skládat písně zcela nové, přímo pro zpěváka (Aleš Ouhrabka).

Po roce tvrdé dřiny jsme se konečně začali cítit sehraní a měli dostatek vlastních písní na koncertování, tudíž jsem začali veřejně vystupovat, to však nemělo dlouhého trvání. Z rúzných důvodů jsme museli provést další personální změny, takže tvorba i koncerty byli opět odsunuty na druhou kolej. Na kytaru se na konci roku 2011 rozhodl přidat k nám Honza Půlpán, kterého možná znáte z bývalé punkové chrudimské skupiny Eror a další změna se týkala bubeníka, když jsme v první polovině roku 2012 potkali Petera Pecucha ze Slovenska. Peter v té době hrál na bicí 5 měsíců a měl neuvěřitelný talent, feeling a hlavně chuť hrát - ihned jsme věděli, že tohohle člověka chceme. Naše kapela se tak stala mezinárodní :-)

Poslední změna se udála v létě 2013, kdy jsme se přestěhovali do vlastní zkušebny v Pardubicích, což pro nás bylo z logistického hlediska výhdnější. Díky tomu jsme mohli na konci roku 2013 zapracovat na naší první desce s názvm Faceless, kterou jsme nahráli na malebném Slovácku ve studiu Šopa a vyjde v roce 2014. To je zatím poslední kapitola našeho příběhu.

Naše personální sestava se ustálila, našli jsme svůj styl a koncerty si užíváme. Doufáme, že si je budete užívat s námi.