Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Noble note pop-rock / Olomouc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kántry 256 ×
  • Optimista 223 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hudební parta Noble Note vznikla na jaře roku 2009 jako akustické trio ve složení Máca Procházka (zpěv, kytara), Pája Kunčar (klavír, synťáky) a Milan ´´Vidlák´´ Vidlička (kytara). Po půl roce fungování ve třech jsme ale dospěli k názoru, že přibrání rytmické sekce se nevyhneme. V plné sestavě jsme se pak zavřeli do zkušebny a všechnu energii věnovali přípravám nahrávání debutové desky. Zanedlouho nám ale začalo scházet klasické koncertování, a tak jsme se rozhodli, že zkoušení na nějakou dobu omezíme a vydáme se na koncertní pódia zahrát pro naše fanoušky. Přijďte se na nás podívat na některé z našich letních vystoupení.

 

Bio a historie

Fanoušci: 16

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 610
Poslechnuto skladeb
479
Profil registrován
15.7.2011