Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nightfall metal / Hořovice

„Nightwish revival“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Dead to the world - nahráno kamerou 130 ×

Novinky

10.10.2011

Upraveno:

Tak slovenské koncerty jsou za námi. Během tří dnů jsme najeli dodávkou 1600km a zažili jsme spoustu uvěřitelných, spoustu veselých a taky pár neuvěřitelných zážitků. Naše velké díky patří Matúšovi za zorganizování obou koncertů, klukům z kapely Temple za podporu a samozřejmě všem, kteří dorazili na koncerty a pomohli tak k vytvoření té skvělé atmosféry, která na obou panovala, díky moc všem. Byli jste opravdu super a doufáme, že se nám ještě podaří se na Slovensku ukázat, stálo to opravdu za to. Díky!

 


Koncert Bardejov a Prešov

Upraveno:

Na poslední chvíli nám přibyl další koncert na Slovensku, v pátek zahrajeme v Bardejově v klubu Black Rose, opět s kapelou Temple jako v sobotu v Prešově v klubu Pumpa.

            


Září

Upraveno:

Díky všem za podporu v Příbrami, atmosféra byla opravdu bezva, skvěle jste pařili, díky vám! Díky taky kapele Alexxia za pozvání, jsme rádi, že jsme mohli zahrát a podpořit tak váš záměr, díky.

Teď nás čeká koncert v Prešově a v listopadu v Hodoníně, no a pak se uvidí....