Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Larva big-beat-funk / České Budějovice

„Koncert - 7.5.2016 Klub Fabrika v ČB“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert - Singer PUB

Upraveno:

V sobotu 20.5.2017 jsme zahráli v našem oblíbeném baru Singer PUB. Koncert měl super náboj a věříme, že si ho všichni zúčastnění užili tak jako my. Když diváci tleskají, vřískají, tančí a skandují tak to je pro nás ta největší odměna :-) Děkujeme našemu již stabilnímu Funclubu a dalším fanouškům a kamarádům, kteří se za námi sjíždí již z celé republiky. Děkujeme také Radimu Beránkovi - majiteli baru Singer PUB, který nám umožnil vystoupit ve svém slavném "vigvamu", kde zpravidla vládne prima nálada! Pár videozáznamů si můžete shlédnout na našich stránkách v sekci "Videa".

Určitě jsme zde nehráli naposled ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Zobrazit všechny názory »