Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Němá Barikáda crust-punk / Žamberk

„ve stádiu zkoušení!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zase hrajeme!!!

Po vynucené 4 měsíční pauze začínáme opět hrát :-)
takže domluvené koncerty:
30.06.2018 - Orlický woodstock fest - Kameničná u Žamberka
15.09.2018 - Blivajz fest 7 - Úštěk
13.10.2018 - Pravěk fest VII. - Praha - Underdogs
Těšíme se


NĚMÁ BARIKÁDA a PUNK HEART fest no 1.

Upraveno:

Němá Barikáda na PUNK HEART festivalu NEVYSTOUPÍ!!!

Vzhledem k tomu, že se jednak objevily nějaké dotazy ohledně naší účasti na Punk Heart festu v Mohelnici 8-9.6.2018, a vzhledem k tomu, že i přes zaslání našeho vyjádření organizátorům jsme stále vedeni v eventu události, rozhodli jsme se pro toto vyjádření.

Naši účast jsme se rozhodli zrušit kvůli kapelám Zatrest a Erár Ešus, které na akci mají také vystupovat.
Některé důvody jsou shrnuty v článku od AFA Ostrava, který koluje po internetu, takže obrázek si můžete udělat sami, a to i z "plodné diskuse" pod článkem. 
Ohledně kapely Zatrest a jejich zpěváka jsme si udělali vlastní obrázek z různých diskusí, zejména pak k jím pořádanému koncertu Zóny A, SAS a Huberta Macháně v Olomouci.
Erár Ešus, respektive aktivity jejich zpěváka, ke kterým nedovedl podat rozumné vysvětlení, jsou naprosto v rozporu s našimi názory. Tetovat nacistické symboly, fotit se v nazi hadrech a s neonacisty (prý jako protest proti komunistům) a nedat k tomu vysvětlení ani na přímé dotazy, je pro nás prostě za hranou.

Netvrdíme, že uvedení jsou neonacisté nebo fašisté, nicméně nehodláme sdílet prostor na koncertě s někým, kdo svými postoji, názory a chováním toleruje neonacistické a rasistické tendence ve společnosti.

Fašismus a neonacismus nemá v punkové scéně ani ve veřejném prostoru místo. 
Naše názory na to jsou jasné a stojíme si za nimi.
za NB Luděk


Zrušené koncerty minimálně do konce března!!!

Smůla je svině a neštěstí nechodí po horách, ale po lidech... Bohužel musíme zrušit naše koncerty minimálně do konce března z důvodu bubeníkovy zlomené nohy... Vynahradíme si to jindy... a Mildovi přejem rychlý udzravení