Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nekřič ! rock / Skuteč

„https://www.youtube.com/watch?v=i8R0NI5uMHg“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Východočeská rocková kapela...

Složení:

  • Lukáš Strouhal- zpěv
  • Marek "Krtek" Sodomka- el.kytara
  • Martin Janoušek- el.kytara
  • Vojta Novotný- bass, vocal
  • Tomáš Brokl- klávesové nástroje, vocal
  • Petr Branda- bicí

Bio a historie

     První myšlenka ke vzniku nové kapely se zrodila v hlavě Marka, koncem letních prázdnin roku 2011, po rozpadu bývalé kapely 4Takt, ve které působil jako kytarista. „První dvě zkoušky“ proběhly jen s bubeníkem Mirkem, který chodil zatím pouze do hudební školy. Na následující zkoušku byl pozván Vojta jako druhý kytarista, který si poté půjčil baskytaru, u které nakonec zůstal. V této sestavě jsme hráli cca měsíc, poté přibyl zpěvák Lukáš a kytarista Libor Košina. Později se nám naskytla možnost zkoušet v Malinném v hasičárně, kde zkoušíme i nadále.
      Když jsme byli téměř kompletní, začali jsme přemýšlet o názvu kapely. Nápadů byla spousta, ale nedokázali jsme se ani na jednom shodnout. Název kapely vznikl po jednom ze zkoušení, když Lukáš podotknul, že sotva může mluvit a Marek řekl: „ Tak nekřič! ” a název nám byl všem hned jasný.
      Naše první seznámení s veřejností nám umožnila kapela MAT 4 dne 25.12.2011 v Mrákotíně.
     Vzhledem k tomu, že Liborovi se nezamlouval náš repertoár, proto se rozhodl, že kapelu opustí a bude se nadále věnovat jen své dlouholeté kapele. Na místo nového kytaristy, jsme přijali Martina Janouška z bývalé kapely Los Dementos. Jelikož kapela MAT 4 nám podala do začátku pomocnou ruku, za což jí velice děkujeme, a tak nás pozvala na tradiční pálení čarodějnic v Prosetíně roku 2012, kde už jsme působili v plné sestavě. Díky kladným ohlasům z předchozích vystoupení nám byly poskytnuty nabídky k dalším akcím.
      Díky Vaším nabídkám mohla kapela v roce 2012 pořídit nové vybavení- aparaturu a světelnou techniku, díky které se naše produkce po zvukové stránce stala kvalitnější. V souvislosti s pořízením této nové techniky s naší kapelou začal spolupracovat zvukař Honza Psota.
      V listopadu 2013 se kapela rozšířila o další nástroj- klávesy, na které hraje Tomáš. Toto bylo učiněno z důvodu doplnění harmonických podkladů, které u některých písní do současné doby nebyly možné. V únoru 2014 z pracovních důvodů kapely odešel bubeník Míra a nahradil ho Jirka Peterka.
     V současné době hraje kapela NEKŘIČ! v této sestavě: Lukáš Strouhal ( hlavní zpěv ), Martin Janoušek ( 1. kytara), Marek Sodomka (2. kytara), Vojta Novotný ( baskytara , vocal ),Jirka Peterka (bicí nástroje), Tomáš Brokl ( klávesy, vocal), Radek Štyrský- zvukař.

     V roce 2014 kromě klasických rockových tanečních zábav kapela Nekřič začala hrát i na festivalech- Čarodejnický majáles Skuteč, 1.Bítovanská rocková noc ( Komunál, Bagr, Wohnout). V červenci 2014 bude kapela Nekřič! dělat předkapelu skupině Turbo.

Nadále bychom chtěli rozšiřovat svůj repertoár a zvýšit počet koncertů.