Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Neeasi pop-rock / Vysoké Mýto

„Nahráváme první ofiko céééédéééééé :-) !!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • POHÁDKA - 2015 1 403 ×
  • KACHNA - 2015 ( DEUX CHEVAUX) 916 ×
  • ANDĚLÉ - 2016 811 ×
  • LÍZÁTKO - 2015 801 ×
  • REALITA - 2015 614 ×
  • MALINKÁ - 2012 Live 621 ×

Novinky

Přeložení Benefice

Dámy a pánové, kamarádi, fanoušci, manželky, milenky, přítelkyně a ex-přítelkyně. Oficiální tisková zpráva kapely NEEASI na měsíc leden.

Koncert, který měl být 20. ledna v M-klubu ve Vysokém Mýtě za účelem benefice pro malého Davídka musel být zrušen. Zpěvák Jirka měl v prosinci roku 2016 velice velké problémy s hlasivkama a tak to poprvé vypadalo, že to nedá. Nakonec se hlasivky po nachlazení rozhodly, že fungovat budou a tak to vypadalo, že proběhne vše v pořádku.

Po té bylo Jirkovi oznámeno v zaměstnání, že musí odjet na měsíc a půl na služební cestu do Franice a bylo vymalováno. Nakonec potom, co Jirka zrušil koncert a vše obvolal, aby se vše přesunulo, oznámili Jirkovi 3 dny před odjezdem, že na služební cestu nepojede!!!

Koncert se ale USKUTEČNÍ!!!! dne 25. Března opět v M-klubu ve Vysokém Mýtě, bohužel však už jen s kapelou MIRAI a o další kapele budeme postupně informovat.

Děkujeme za přízeň a pochopení a budeme se těšit v nejbližší době v Bar Baru unplugged :-) NEEASI.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »