Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Necrosorth death-metal / Ústí nad Labem

„>>nový singl z připravovaného alba Nekrologie<<“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

singl z chystaného alba

předhazujeme vám první ochutnávku z alba Nekrologie, které bude dostupné od 23.4. ... epická skladba Tajemství hřbitovních zdí v novém hávu \\m//


odhalujeme playlist na nové album "Nekrologie" a obal alba

Upraveno:

Přípravy pro vydání nového alba jsou skoro u konce a je na čase zveřejnit obsah nové placky. Album obsahuje 14 skladeb z období prvních dvou demíček. V 55 minutách se objeví těchto čtrtrnáct archaických skladeb:

 1. Bowers
 2. Nekrokanibal
 3. Přízrak
 4. Bardo Thödol
 5. V
 6. Město smrti
 7. Hominis Nocturna
 8. Vrah
 9. Nekrofil
 10. Patologická deformace osobnosti
 11. Pedofilní doktor na dětské klinice
 12. Sierra Leone
 13. IV
 14. Tajemství hřbitovních zdí

Název alba byl vymyšlen příhodně k obsahu, tedy přinesením archaických skladeb z let 1999-2005 do nového zvukového hávu. Nahrávání, mix a produkce probíhal v posledním roku, byla to dlouhá cesta (a to nejen čas strávený na samotné nahrávce), prakticky od samotného vzniku Necrosorth. 

Obal alba zveřejněn v profilové fotce a v sekci Alba!


>NOVÉ ALBUM<

Dotočili jsme naše čtvrté CD, nyní náš čekají ještě nějaké úpravy a samply, ale během března bychom se měli dostat k masteringu. Materiálem jsou skladby z prvních dvou demíček (materiál z let 1999-2004) a jedna skladba, nikdy nezveřejněná. To vše v novém kabátě s aktuální sestavou (od roku 2011).