Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nanovor hard rock-heavy / Červený Kostelec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Změna je život

Ke konci letošního roku končí ve funkci organizačního vedoucího a kapelníka Petr Demjanovič.Tuto"funkci" vykonavál od rocku 1987,od památného plesu středních škol v náchodském Beránku,kde jsme tehdy jako ještě NANOVO vystupovali.Ples byl ukončen zhruba v polovině pro bitku spolužáků,někdo dokonce použil boxera,což,jak sami rádi uznáte,se neslučovalo s morálním kodexem"mladého konsomolce". PETŘE! Děkujeme.Hlavní kontakt pro sjednávání akcí bude nyní KAREL STEHLÍK 606 861 932,platí ovšem i čísla ostatních členů.Nově pak přibyla akcička 10.11. ve Žd´áru nad Metují,kde mají zrenovovanou restauraci,tak to tam musíme řádně pokřtít.Podzimní hraní ovšem začínáme o týden dřív v Červeném kostelci u HOBLA,kde nám předskakují kostelečtí "sprost´áci" NOTORHEADS! Rocku zdar!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Elis


Bez profilu

Geatuluji Péťovi k této písni.
Elis

alice


Bez profilu

Hezká píseň.
Alice

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Zobrazit všechny názory »