Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Načarej ethno-folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Houpeš nohama 55 ×
  • Pták 47 ×
  • Óda na housle 36 ×
  • Mo Ghile Mear 35 ×
  • Odpusť 52 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Současní členové:

Eliška Sochůrková - zpěv, kytara, flétna (vedoucí kapely)

Štěpánka Černá - zpěv, doprovodné perkuse, uvaděčka

Markéta Ostrá - akordeon

Martin Lutr - housle, kytara, zpěv

Pepa Polák - cajon, další pekuse, zpěv

Michal Veselý - basová kytara, zvukařina

Petr Lipavský - kytara (hostující hráč)

O nás:

Vznik pražsko-brandýské kapely "NAČAREJ" se datuje k 1. září 2018. Do té doby jsme vystupovali pod názvem "PARTON". Hrajeme hlavně autorskou tvorbu obohacenou o lidové písně z různých koutů světa. Pohybujeme se tak na pomezí ethno-folk-rocku.

Autorská tvorba pochází převážně od zpěvačky Elišky, která je zároveň vedoucí kapely. Na dalších autorských kouscích repertoáru se podílí zpěvačka Štěpánka, která umí rozezvučet i perkusové nástroje typu šamanský buben, dešťová hůl, tamburína či vajíčko.  Pestrost pěveckého ztvárnění obohacují rytmické a sólové nástroje. Svůj autorský kousek si včetně zpěvu střihne energický cajonista Pepa, dbajíc vždy na rytmiku. Ze sólových hráčů jsou kromě Eliščiny kouzelné flétny v obsazení akordeonistka Markéta s přichystanými rejstříky a houslista Martin střídající housle a smyčec za kytaru. Celkovou harmonii dotváří basák Michal, který zároveň obhospodařuje zvukařinu. Rozvíjející se autorskou tvorbu přinášíme v podobě playlistu přizpůsobenému místu koncertování. Naposled jsme přivítali i šťastného sedmého hráče, kterým se stal zkušený kytarista Petr.

Plánované či odehrané koncerty a vystoupení naleznete v sekci Koncerty. A pokud se zrovna nic neděje, tak si můžete poslechnout nahrávky, kouknout na naše fotky či facebook.

Děkujeme za vaši přízeň, podporu, účast.

Těšíme se, že zavítáte na náš koncert či vystoupení a přineste si dobrou náladu.

Odkaz na archiv koncertů: http://bandzone.cz/parton?at=gig&gy=2018

Bio a historie

Historie kapely - viz http://bandzone.cz/parton

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
296
Poslechnuto skladeb
258
Profil registrován
17.9.2018