Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mr. StrangeR alternative-rock / Praha

„DANCE with us!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové

Michael Leeders - zpěv, akustická kytara

Johnny Midgey - baskytara, zpěv

Honza Hyblbauer - kytara, doprovodný zpěv

Štofi Votava - bicí

Bio a historie

Historie

Kde se vzala, tu se vzala. Jednoho dne se na světě zjevila bytost zvaná Mr. StrangeR odhodlaná dělat radost každému na této planetě, a to zejména svou muzikou. Panují o ní různé pověry a každý se snaží zjistit pravdu o její tajné identitě. Pravdou je, že ani samotní členové kapely si nejsou jisti kdo Mr. StrangeR vlastně je.

Kapela Mr. StrangeR hraje dance rock'n'roll a zvedne Vás ze židle svou energií i nejapnými vtípky. Vidět nás můžete po různých městech v republice, ale nejčastěji se pohybujeme v Praze. Děláme jak rock shows, tak i menší akustické akce s fanoušky po music barech. Přijďte!

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
2 759
Poslechnuto skladeb
2 382
Profil registrován
22.1.2016