Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zpět ze studia!!!

Včera jsme se vrátili z recordingového studia Shaark, kde jsme točili nějaký ty nový sračky. Slovo 'sračky' používáme naprosto záměrně, protože titulním songem nové náhrávky je pecka s názvem "Tenkrát na záchodě", takže už název napovídá, že celej matroš bude doslova 'o hovně'. :)

Podařilo se nám natočit 15 věcí, z kterých máme velmi dobrý pocit a moc se těšíme na váš feedback. Ještě nás čeká nějaká ta postprodukční práce a bude hotovo.

O grafiku k 'Tenkrát na záchodě' se opět postará vynikající kreslíř, šéfredaktor Trnek a náš kamarád Igor Zajíček.


Nová trička v MNÚshopu

RED Pánské tričko

Po mnoha žádostech fanoušků a zájmu veřejnosti jsme se rozhodli zařadit rudá koncertní trika MNÚ do našeho shopu.

Trička lze objednat buď kliknutím na obrázek vedle nebo při návštěvě našeho MNÚshopu.


Změna bubeníka: Filipes » Filipínec

Nebojte, titulek této novinky je vskutku zavádějící. :) Nevyměnili jsme bubeníka, na tomto postu zůstává pořád ten stejný ostřílený gaylord, ale změna se týká jeho jména. Již dávno jsme přestali používat unáhlenou a špatně vyslovitelnou přezdívku 'Filipes', neboť jsme se nebyli schopní domluvit ani na skloňovaní tohoto slova. Usoudili jsme tedy, že změna prospěje.

Bohužel neprošel Yetťákem protěžovaný návrh 'Filipičín', protože bloňdákova babička mu tak odmítla říkat, ale platné jméno 'Filipínec' se časem tak nějak zavedlo samo, tak nyní napravujeme, co jsme opomněli a uvádíme vás do obrazu.

Yettyho komentář

"Jméno Filipes znělo na první poslech poměrně zvučně, avšak pokusy vyslovit skloňované tvary tohoto jména většinou končily vysazenou čelistí nebo zánětem mozkových blan."