Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nová trička v MNÚshopu

RED Pánské tričko

Po mnoha žádostech fanoušků a zájmu veřejnosti jsme se rozhodli zařadit rudá koncertní trika MNÚ do našeho shopu.

Trička lze objednat buď kliknutím na obrázek vedle nebo při návštěvě našeho MNÚshopu.


Změna bubeníka: Filipes » Filipínec

Nebojte, titulek této novinky je vskutku zavádějící. :) Nevyměnili jsme bubeníka, na tomto postu zůstává pořád ten stejný ostřílený gaylord, ale změna se týká jeho jména. Již dávno jsme přestali používat unáhlenou a špatně vyslovitelnou přezdívku 'Filipes', neboť jsme se nebyli schopní domluvit ani na skloňovaní tohoto slova. Usoudili jsme tedy, že změna prospěje.

Bohužel neprošel Yetťákem protěžovaný návrh 'Filipičín', protože bloňdákova babička mu tak odmítla říkat, ale platné jméno 'Filipínec' se časem tak nějak zavedlo samo, tak nyní napravujeme, co jsme opomněli a uvádíme vás do obrazu.

Yettyho komentář

"Jméno Filipes znělo na první poslech poměrně zvučně, avšak pokusy vyslovit skloňované tvary tohoto jména většinou končily vysazenou čelistí nebo zánětem mozkových blan."


Přichází sezóna...

... a s ní pravidelná letní tour napříč Českou i Slovenskou republikou. Zatím jsme nahodili porci koncertů na červen a červenec bude brzy následovat. Mrkněte na to!! ;)