Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

YettY hospitalizován!!!

V noci z 20/10 byl náš frontman Yetty převezen rychlou do nemocnice s akutním zánětem slepáku a ihned se podrobil operaci. Nyní je nejméně do neděle upoután na lůžko.

Nemůžeme tedy dostát svým víkendovým závazkům a bohužel se plánované koncerty neuskuteční v původních termínech. Jednáme ovšem s pořadateli o termínech náhradních v případě obou akcí.

Samozřejmě přejeme Yettymu ať se dá co nejdřív do kupy a brzo se nám uzdraví... Drž se chlape!!!

MNÚ


Featuring s Rudou z Ostravy

Dne 13/10 jsme si u příležitosti našeho koncertu v Brně na Melodce fikli společnej song s naším kámošem Rudou z Ostravy. Text spolu napsali Yetty a Ruda na originál od Baby Gagy píseň Paparazzi. Živej záznam pecky TATA ZVRACÍ si můžete vychutnat zde na Stream.cz.


ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2010

Rok se s rokem sešel a opět je tu oblíbená anketa, která má v názvu, pro nás nepochopitelně, nealkoholický nápoj. Jsme upřimně zvědaví, jestli se nám poštěstí a podaří se nám překonat rekord z roku 2007 (nebo kdy to bylo), když jsme to dotáhli až na 29. místo. Kdyby se nám navíc poštěstilo hodně až nepředstavitelně a dostali se do top 20, tak bychom se stali velmi pravděpodobnými kandidáty na skokany, což je představa, která docela zaměstnává naše bránice.

Jak hlasovat?

1) Na internetu
Klikněte na tento odkaz. Zde vyplňte formulář a vygenerovaný kód odešlete v SMS na uvedené číslo.

2) Mobilem
Na těchto stránkách naleznete návod, co do SMS zadat a kam ji odeslat.

Všem hlasujícím děkujeme za podporu. Chtěli jsme každýmu hlasujícímu koupit škopek, ale pravidla Slavíka toto striktně zakazují, takže smůla...!!! :))