Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Moon Bear Society alternative-rock / Praha

„hledáme basáka...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme mladá začínající kapela vycházející z pražských sídlišť. Zatím hrajeme jen ve dvou, ale aktivně hledáme bubeníka. Žánr kapely se dá označit (nebo by to tak alespoň mělo být) za alternative rock, také máme rádi pop-punk, emo rock a indie. Naše oblíbené kapely jsou třeba blink-182, Green Day, Death Cab For Cutie, The Cure, Two Door Cinema Club, Alkaline Trio, The All-American Rejects, Jimmy Eat World a jim podobné.

Členové:

Matěj Kováčik - zpěv, baskytara, kytara
Štěpán Havel - kytara, piano

 

Hledáme basáka! tak pište voe

Za Moon Bear Society vás zdraví Matěj a Štěpán

Bio a historie

Pomalu si vznikáme už déle než tři roky, máme mnoho vlastních písniček nahraných, složených i rozdělaných. Nahrávky jsou v demo kvalitě, nahrané na amatérský program přes amatérské zařízení v amatérském prostoru Štěpánova amatérského pokoje. Nejstarší zde dostupné nahrávky jsou Did You Know a Saturday Afternoon (složili jsme je ve 13ti a nahráli ve 14ti) a nejnovější je I Wrote You A Song nahraná o posledních vánočních prázdninách. Jak už bylo řečeno, jsme amatéři, mladiství nadšenci a žádní velcí hudebníci. Vše co děláme, děláme sami z vlastní vůle a z ryzího nadšení pro hudbu, víme o mnoha nedostatcích našich výtvorů a usilovně pracujeme na zlepšování se. Prosím, berte to vše na vědomí a buďte shovívaví ve svých komentářích a objektivní kritice, kterou samozřejmě vítáme.

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
881
Poslechnuto skladeb
469
Profil registrován
24.6.2014